Kategoriler KPSS Kitapları Hakkımızda Yayınevleri Yazarlar Çok Satanlar Kampanyalar Yeni Çıkanlar İletişim
ARA
Yayınevi Hakkında
Altis
Bulunduğu sektörlerde daima üst sıralarda yer almayı hedefleyen Spor Dünyası Dış. Tic. A.Ş. her geçen sene sektörün ihtiyaçlarına yönelik yeni ürünler geliştirmektedir. Grubumuz ayrıca Dünya`da yaşanan tüm gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve uygulamaktadır. Grubumuz araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük önem vermektedir çünkü büyüme stratejimiz sürekli öğrenme ve çalışma üzerine kuruludur.

Spor Dünyası olarak sektörde prestij ve saygı görmeyi her zaman para kazanmanın önünde tutmaktayız. Bu nedenle ürünlerimize ve markalarımıza yatırım yapmaktayız.

Markalarımız Türkiye`de sporun tarihi kadar alışılagelmiş, aynı zamanda sektörde takip edilen ve insanların sürekli tercih ettiği spor markalarının başında gelmiştir. Bu nedenle her sene çizgimizi bozmadan portfoyümüze uzun ömürlü yeni ürünler ekleyerek spor sektörünün trend belirleyicisi olarak hizmet vermeyi öncelikli görev edindik.

Üretimlerinde sağlığa uygun malzemelerin kullanılmasının ön planda tutulduğu Spor Dünyası`nda aynı zamanda ürün tasarımları üzerinde büyük emekler sarf edilmekte, tasarlanan ürünlerde müşteri memnuniyetine daima büyük özen gösterilmektedir.

İkitelli`de bulunan 3500 metrekarelik Merkez Plazamızda Pazarlama ve Satış, Dış ticaret. Finans, Muhasebe bölümlerimize siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Beylikdüzünde bulunan fabrikamızda ise Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi, Satış Sonrası Servis Hizmetleri koordine edilmektedir.

Grubumuzun ana faaliyetleri İstanbul`daki Merkezinden yürütülmekte olup, size daha kaliteli hizmet sunabilmek için Türkiye`nin her şehrinde bayiliklerimiz bulunmaktadır.

Bizim için önemli olan müşterimizin bizi tercih ettiklerinde onlara her zaman beklentilerinin çok üzerinde hizmet ulaştırmaktır. Bu nedenle ürünlerimizde sektörün durumu ne olursa olsun kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. Markamızın bize yüklediği sorumluluğun bilincinde olup bu gaye ile hareket etmekteyiz.
Sonuçları Filtrele
Kategoriler A-Z Ürün Saysı
BAŞA DÖN