Kategoriler Hakkımızda Yayınevleri Yazarlar Çok Satanlar Kampanyalar Yeni Çıkanlar Kargom Nerede İletişim
ARA
Yayınevi Hakkında
Art Vizyon
Artvizyon Film Müzik Yapım, müzik ve film alanında, CD, plak, DVD, kaset prodüksiyonları yapmak ve yayınlamak amacı ile 2003 yılında kuruldu.

Yaptığı prodüksiyonlarda kaliteyi yakalamak için çalışan Artvizyon, giderek çoğalan ürün yelpazesi ile müzikseverlere yeni bir pencere açmayı hedefliyor.

Artvizyon 2005 yılında yayınladığı Rengahenk Türküler albümüyle o yılın kendi alanında en çok satan albümü ünvanını kazandı. Bu projeyi daha sonra sırasıyla Rengahenk Türküler-Anadolu Sevdası ve Rengahenk Türküler-Karadut izledi. Sırasıyla Nuri İyem, Fikret Otyam ve Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun eserlerini sergilemek amacıyla ustaya saygı konseptli bu üç albüm de ülkemizin en önde gelen resim sanatçılarına adanmış saygı albümü olması ve ressamların tablolarını sergileyerek tanıtmak amacıyla bir kitapla birlikte yayınlanması açısından türünün ilk örnekleriydi. Dinleyicilerin yoğun ilgisi ve takdirini kazandı.

2008 ve 2009 yıllarında yine kendi kategorisinde en çok satan albüm ünvanlarını bu kez “Radyo Günleri” kazandı. Radyo Günleri projesi Zeki Müren’in kendi sesiyle sunduğu radyo programı kayıtlarını içermektedir. Bu kayıtlar ilk kez gün yüzüne çıktı ve büyük ilgiyle karşılandı.

Başarılı müzik yapımlarının yanısıra Artvizyon, Türkiye’nin ilk Karaoke DVD’sini yayınladı. Türkiye’ye karaoke’yi tanıtmayı ve sevdirmeyi de amaçlayan firma bu DVD’leri aynı zamanda mikrofon hediyesiyle birlikte piyasaya sundu ve kısa zamanda yayınlamış olduğu 21 Müzik DVD’siyle Türkiyenin ilk ve en geniş karaoke repertuarına sahip firması konumuna geldi.
Sonuçları Filtrele
Kategoriler A-Z Ürün Saysı
BAŞA DÖN