Kategoriler KPSS Kitapları Hakkımızda Yayınevleri Yazarlar Çok Satanlar Kampanyalar Yeni Çıkanlar İletişim
ARA
Yayınevi Hakkında
Karina Yayınevi
Karina Kitap, on iki yıllık yayıncılık deneyimi yanında, bugün halen farklı bir marka adı altında profesyonel yazarlarla, geleneksel yayıncılık dünyası içinde de aktif olarak yer alan bir
yayınevidir.
Karina Kitap’ın tüm editöryel kadrosu, tasarım ekibi, dağıtım ve satış ağı aynı anda geleneksel yayıncılık dünyası içinde yer alan profesyonel bir kadrodur.
Karina Kitap, çalıştığı yazarlarının dosyalarını bu profesyonellik anlayışı içinde inceler, en az, profesyonel bir yazarın dosyasına gösterdiği özenle çalışmalarınıza yaklaşır.
Yayınevimizle çalıştığınızda yukarıdaki saydığımız noktaların da ışığında, bir profesyonel yazarın, yayıncısıyla arasındaki ilişkiyi, çalışma şeklinde birebir yaşayacağınıza emin
olabilirsiniz.
Karina Kitap, geleneksel yayıncılığın tüm bilgi birikimini, tüm püf noktalarını ve tüm titizliğini Destekli Bireysel Yayıncılık dünyasına aktarırken, gerek editöryel anlamda, gerek tasarım aşamasında, gerek dağıtım ve satış ağının işlerliğinde, gerekse kitabınızın tanıtımının yapılmasında size kapsamlı çözümler sunar.
Tüm bunların yanında, klasik yayınevlerinin çok ötesinde bir teknolojik alt yapıya da sahip olan Karina Kitap, aynı bünye içinde bulunduğu Karina Ajans eliyle, dijital yayıncılık, sosyal
medya tanıtımları, kitaplarınızın videolarının hazırlanması, dileyen her yazarına hazırladığı kişisel web siteleriyle sizi eksiksiz biçimde yayıncılık dünyasına tanıtmaktadır.
Tüm bunların sonunda başarılı olan yazarlarına da hiç beklemeden, kendi bünyesinde profesyonel yazarlığa geçiş imkanı sunmaktadır.
Sonuçları Filtrele
Kategoriler A-Z Ürün Saysı
BAŞA DÖN