Ara
Satıcı Puanı: 9,1
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

2023 TYT Şöhretler Karması Sosyal Bilimler 20 Deneme KR Akademi

%25
50.00 TL
37.50 TL
Mağaza : Kr Akademi
9,1
Yayınevi / Marka : KR Akademi Yayınları
Yazar : KR Komisyon
ISBN : 9786257628532
Kazancınız : 12.50 TL
Kazanacağınız Puan : 37 Puan
Basım Tarihi : 2022
Sayfa Sayısı : 104
Kitap Ebatı : 22x29
Toplam Satılan : 1 Adet
Bugün Ziyaret : 2 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 99 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : 24 Saatte Kargoda
Bu ürün size Kr Akademi tarafından gönderilecektir

2023 TYT Şöhretler Karması Sosyal Bilimler 20 Deneme KR Akademi

Biz onları şöhret olarak adlandırdık ama onlar tüm tecrübe ve birikimleriyle Ankara, İstanbul ve İzmir’in seçkin Fen Lisesi, Sosyal Bilimler ve Anadolu Liseleri’nde Zümre Başkanlığı görevini yerine getiriyorlar.
 
KR Akademi olarak, Şöhretler Karması Branş Denemelerinde görev alan 60’ı aşkın çok değerli yazarımıza üstün emekleri için teşekkürü bir borç biliyoruz.
 
Şöhretler Karması Serisinde ÖSYM’nin YKS sistemindeki yeni soru dağılımı, yeni soru tarzı ve MEB Kazanımlarındaki güncellemelere birebir uyum esas alınmıştır.
 
Soruların zorluk derecesi, soru kalıpları ve tarzları birebir ÖSYM tarzına göre belirlenip soru kontrolleri 40 ayrı kurumda görev yapan yazarlarımız tarafından kontrol edilmiştir.
 
ŞÖHRETLER KARMASI DENEMELERİ TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ
 
Tüm denemelerde soruların video çözümlerinin önemli bir bölümü bizzat yazarlarımız tarafından açıklamalı olarak yapılmıştır.
 
Şöhretler Karması denemelerinde qr kodları okutarak tüm denemelerin detaylı çözümlerini de izleyebilirsiniz.
 
YAZARLARIMIZIN MESAJI:
 
Değerli arkadaşlar,
 
Yüksek Öğretim Sınavı (YKS) geleceğinizle ilgili önemli sayılabilecek dönüm noktalarından birini oluşturmaktadır.
 
Yarınlarınız için son derece belirleyici bir rol üstlenen bu sınavda, doğru ve etkin çalışmanın önemi oldukça fazladır. Sizleri hedefe götürecek bir çalışma nitelikli kaynakların tercih edilmesiyle gerçekleşecektir.
 
YKS’nin ilk basamağını teşkil eden Temel Yeterlilik Sınavı (TYT) için hazırlanmış bu deneme serisinde
 
amacımız; genel olarak bilgileri kavrama, analiz etme ve yorumlayabilme yeteneğinizi ölçmek olmuştur. Elinizdeki Şöhretler Karması Sosyal Bilimler Denemesi hazırlanırken YKS’nin içeriği, ÖSYM’nin soru tarzı ve yapılan tüm değişiklikler göz önünde bulundurulmuştur. Şöhretler Karması Sosyal Bilimler Denemesi’nde yeralan her bir sorunun “Yeni Nesil Soru” özelliği taşımasına son derece dikkat edilmiştir.
 
Kıymetli arkadaşlar, bir sınavda başarılı olabilmeniz için mutlaka o sınava yönelik çıkması muhtemel soruları çözmeniz gerekmektedir. Bu kaynakta ulaşılmak istenen temel amaç, teorik bilgilerinizi TYT ile birebir uyumlu sorularla destekleyip pratiğe dökmenize yardımcı olmaktadır. Bizler, bu yolda size destek verebilmek adına Şöhretler Karması Sosyal Bilimler Denemesi’ni hazırlarken şunlara dikkat ettik:
 
– Güncel müfredatla uyumlu sorular içermesine
 
– Beceri Temelli Sorular barındırmasına
 
– Zorluk derecesi TYT ile uyumlu sorulardan oluşmasına ve
 
– Kazanımları kapsayıcı özgün sorulardan meydana gelmesine özen gösterdik.
Şöhretler Karması Sosyal Bilimler Denemesi’nin size ve tüm öğrencilere faydalı olmasını umuyor; altına imzanızı atacağınız nice başarı hikâyeleri ile dolu bir yaşam diliyoruz.
 
Burak Ünsur
 
Tarih Öğretmeni
 
Bu Ürünü Satan Diğer Mağazalar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler