Ara
Satıcı Puanı: 9,5
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.
Bu ürünü satışı bulunmamaktadır

Vitamin 5. Sınıf Tüm Dersler Dijital + 6. Sınıf Ders ve Yardımcı Kitap Seti (8 Kitap)

%39
4999.00 TL
3079.00 TL
Mağaza : Sebit Eğitim
9,5
Yayınevi / Marka : Vitamin Yayınları
ISBN : 8698623282136
Kazancınız : 1920.00 TL
Kazanacağınız Puan : 3079 Puan
Bugün Ziyaret : 7 kişi bu ürüne baktı
Ürün Yapısı : Dijital Ürün
Tedarik Süresi : Yaklaşık 2 İş Günü
Bu ürün size Sebit Eğitim tarafından gönderilecektir

Vitamin 5. Sınıf Dijital ve 6. Sınıf Dijital + Kitap Seti

6. Sınıf Vitamin Eğitim Seti’ni Şimdiden Bu Senenin Fiyatıyla Alanlara 5. Sınıf Dijital Hediye!

5 ve 6. Sınıf Paket İçeriği:
  • 5. Sınıfa Ait 6.151, 6. Sınıfa Ait 7.182 Yeni Nesil Soru ve Çözüm Videosu
  • 5. Sınıfa Ait 231, 6. Sınıfa Ait 278 Etkileşimli Öğretmen Konu Anlatım Videosu
  • 6. Sınıfa Ait Öğrencinin İşlenen Konulardaki Durumunu ve Eksiklerini Tespit Eden 6 Deneme Sınavı (Ara Değerlendirme Sınavları)
  • Öğrenciye Özel Performans Takibi ve Eksik Analizi
  • Öğrencinin Okul Sınavlarına Hazırlık Durumunu Tespit Eden “Yazılıya Hazır mıyım?” Bölümü
  • Etkileşimli Alıştırmalar ve İnteraktif Keşfetme Etkinlikleri
6. Sınıf Kitap Seti İçeriği:
  • 1 ve 2. Döneme Ait 8 Ders Kitabı (Matematik, Fen Bilimleri, Türkçe ve Sosyal Bilgiler)

Bilgilendirme

·  5.Sınıf Dijital Paketi’nin içeriğini satın aldığınız andan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz.

·  6.Sınıf Seti’ne ait basılı yayınlar,  MEB öğretim programına göre güncellenmiş olarak Eylül 2023’te belirttiğiniz adrese gönderilmek üzere kargoya verilecektir.

 

 

Vitamin Kitapları’nın Benzersiz Dijital Dünyası

1. Dijital Kitap

Dijital kitapla öğrenci; konu anlatımları, etkinlikler ve sınavlara hızlıca ulaşır. Çalıştığı sayfalara "Bu sayfaya çalıştım" işareti koyarak kaldığı yerden, planlı bir şekilde çalışmalarını sürdürebilir ve kitabını tamamlama durumunu takip edebilir. Ayrıca soruların cevaplarını dijital kitabında işaretleyerek cevaplarını kontrol edebilir ve sınav öncesi hata yaptığı soruları tekrar inceleyebilir.

2. Etkileşimli Öğretmen Konu Anlatım Videoları

Etkileşimli öğretmen konu anlatım videoları, öğrencinin tıpkı bir öğretmenle ders çalışıyormuş gibi dersi takip edebileceği videolardır. Etkileşimli öğretmen anlatımlarıyla öğrenci; alanında uzman öğretmenlerin konu anlatımlarını dinleyebilir, anlatımın uygun yerlerinde karşısına gelen soruları çözerek konuyu pekiştirebilir, ardından soruların çözümlerini öğretmenlerin anlatımlarından dinleyebilir, video ve etkileşim gibi farklı dijital içeriklere de ulaşarak konuyu kalıcı öğrenir.

3. Testler ve Alıştırmalar

Öğrencinin konuları bitirdikten sonra kitaplardaki karekodlarla veya Vitamin Dijital üzerinden ulaşabileceği sınavlardır. Öğrencinin konuyu ne kadar kavradığını ölçer, akıllı sistemi sayesinde öğrencinin eksikliklerini belirler, öğrenciye özel testler ve eksik listesi oluşturur. Böylece öğrenci, tüm konularda eksiklerini kapatarak ilerler.

Öğrenci, konudaki tüm testleri çözerek eksiklerini giderdiğinde kendini yeniden değerlendirmesi için ona özel sunulan “Kilitli Testler”e ulaşır. Böylece konulardaki performansını artırır.

4. Öğrenciye Özel Eksiklerim Sayfası

Öğrenci soru çözdükçe yapılan detaylı eksik analizleri sonucunda kişiye özel “Eksiklerim Sayfası” hazırlanır. Böylece konuların tümüne çalışmasına gerek kalmadan öğrenci, doğrudan ihtiyacı olan en küçük bilgi parçasına ulaşır ve tüm eksiklerini tamamlar.

5. “Yazılıya Hazır mıyım?” Özelliği

“Yazılıya Hazır mıyım?” özelliğiyle öğrencinin konu tamamlama durumu ve testlerdeki performansı belirlenerek yazılıya hazır olup olmadığı analiz edilir. Öğrenci yazılıya hazır değilse eksiklerini gidermeye ya da konu testlerini çözmeye yönlendirilir.

6. Etkileşimli Alıştırmalar

Öğrencinin öğrendiği kavramları farklı tipte sorularla pekiştirme imkânı sunan alıştırmalardır. Etkileşimli alıştırmalarda öğrencinin konu üzerine kendisinin denemeler yapması istenir ve bu denemelere geri bildirimler verilir. Öğrenci, bu geri bildirimlerle konuyu gözlemleyerek kavrar ve eksiksiz öğrenir.

7. Animatif Anlatımlar 

Bir konuyla ilgili bilgileri gerçek hayattan örnekler, hikâyeler ve yaşanmış olaylar üzerinden öğrencinin yaşına uygun ve ilgi çekici görsellerle anlatan animasyonlardır. Animatif anlatımlar, öğrencinin ilgisini artırır ve konuyla ilgili tüm kavramları kalıcı bir şekilde öğrenmesini sağlar.

8. İnteraktif Keşfetme Etkinlikleri 

Ev ortamında gerçekleşmesi mümkün olmayan deney ve gözlemlerin gerçek ortamındaymış gibi yapılmasına imkân veren, öğrenciyi bazen bir laboratuvara bazen bir ormana bazen de farklı gezegenlere götürerek görsel ispatlarla bilgiyi keşfetmesini sağlayan içeriklerdir. Bu etkinlikler öğrenciyi kendiliğinden öğrenme sürecine dâhil eder, konuları neden-sonuç ilişkisinde kavramasını destekler.

9. 3 Boyutlu Objeler 

Gerçek yaşamda gözlem yapılması zor konuları etkileşimli bir ortamda gözlemleyebilme olanağı sunan içeriklerdir. 3D objeler; herhangi bir geometrik şekli, yapıyı, biyolojik bir olayı, vücudumuzdaki sistemleri, organları ve soyut kavramları tüm boyutlarıyla gözlemleme fırsatı sunar.

Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler