Ara
Satıcı Puanı: 9,6
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

8. Sınıf Görsel Okuma Sözel Mantık Paragraf Harbi Soru Bankası Öncelik Yayınları

%20
40.00 TL
32.00 TL
Bu ürün tedarik aşamasındadır
9,6
Yayınevi / Marka : Öncelik Yayınları
ISBN : 9786257168120
Kazancınız : 8.00 TL
Kazanacağınız Puan : 32 Puan
Sayfa Sayısı : 240
Kitap Ebatı : 19x27
Toplam Satılan : 1 Adet
Bugün Ziyaret : 2 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 100 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : Yaklaşık 2 İş Günü
Bu ürün size Kazandıran Kitap tarafından gönderilecektir

8. Sınıf Görsel Okuma Sözel Mantık Paragraf Harbi Soru Bankası Öncelik Yayınları

Sevgili öğrenciler,

Eğitimin ve eğitim modellerinin güncellendiği bu dönemde artık sınavlar amaç olmaktan çıkıp araç olmuştur. Bu durumda liselere giriş sınavları ve diğer sınavlar yeniden yapılandırılmaktadır. Sizlerden sadece soru çözmeniz değil; soruları gün¬lük hayatla ilişkilendirmeniz, sorgulamanız, analiz etmeniz ve problem çözme bece¬risi geliştirmeniz gibi üst düzey bilişsel becerileri kullanmanız istenmektedir.

Öncelik Yayınları olarak deneyimli ve harbi kadromuzla soru bankamızı MEB’in güncellenen soru modellerine ve yeni nesil soru anlayışına tam uyumlu ola¬rak hazırladık. Liselere Giriş Sınavı’nın Türkçe testinde yer alan soruların %80’i oku¬duğunu anlama, görsel okuma ve yorumlama, grafik ve tablo yorumlama, karikatür okuma ve yorumlama, sözel mantık, muhakeme gücü ve paragraftan oluşmaktadır. Aslında birbiri ile iç içe olan bu konular kitabımızda üç bölüm halinde tasnif edilerek sunulmuştur.

Sizlerle Türkçe sorularının tamamını doğru yapabilmenin hatta diğer dersle¬rin testlerinde de başarılı olmanın bir yolunu paylaşalım. Bu yol; görsel, grafik, ka¬rikatür okuma ve yorumlama ile paragraf konularından herhangi birinden günlük ve istisnasız olarak çözeceğiniz en az on beş tane sorunun yanında on beş sayfa ki¬tap okumaktır. 15 + 15 diye isimlendirdiğimiz bu yöntem az az ama sürekli yapıldı¬ğından sınav öncesi insan beyninin bir bakıma antrenmanıdır. Soruyu doğru okuyup anlamlandırabilmenin ve fazla vakit harcamadan çözebilmenin yoludur.

Bu eserde öncelikle deneyimli yazarlarımıza, ayrıca kitabımıza sorularıy¬la katkı sağlayarak farklı bakış açısı oluşturmamızda bizlere yardımcı olan Harun GÜNDOĞDU, Fatih GÜLŞEN, Burak ÖZER ve Kamil ŞAHİN’e ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Faydalı olması dileklerimizle...

Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler