Ara
Satıcı Puanı: 9,4
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

8. Sınıf Zümre Sözel Yetenek Soru Bankası Hiper Zeka Yayınları

share
Son
1
ürün
%17
34.90 TL
29.00 TL
Mağaza : Simetri Kitap
9,4
Yayınevi / Marka : Hiper Zeka Yayınları
Yazar : Hasan Aksoy
ISBN : 9786257100564
Kazancınız : 5.90 TL
Kazanacağınız Puan : 29 Puan
Sayfa Sayısı : 192
Kitap Ebatı : 19x27
Toplam Satılan : 1 Adet
Bugün Ziyaret : 2 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 99 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : 24 Saatte Kargoda
Bu ürün size Simetri Kitap tarafından gönderilecektir

8. Sınıf Zümre Sözel Yetenek Soru Bankası Hiper Zeka Yayınları

LGS’ye hazırlık sürecinde, üzerinde çalışılan konuların özelliklerini pekiştirmek, öğrenmeyi kalıcı kılmanın bir zo¬runluluğudur. Bunun en etkili yolu çok sayıda soru çöz¬mektir. Soru çözmek ise ancak çözülen soruların niteliği, sıralanışı, kapsama uygunluğu gibi kriterleri ne kadar karşı¬ladığıyla orantılı olarak faydalıdır. İşte “Sözel Yetenek Soru Bankası” hem içerisinde bulunan soruların niteliği ve hazır¬landığınız sınavın yenilenen kapsamına uygunluğu hem de bu soruların öğrenme sürecini kolaylaştırıcı bir sistemle ha¬zırlanmış olması bakımından diğer tüm soru bankalarından farklı bir yerdedir.

Kitabımız dört farklı bölümden oluşmaktadır. Birinci bö¬lümde, 25 testten oluşan “sözel mantık” yer almaktadır. Bu konunun daha iyi kavranması için de özel ve geniş kapsamlı bir konu anlatımı ilave edilmiştir. İkinci bölümde, PISA ve TIMSS baz alınarak öğrencilerimizin muhakemelerini ge¬liştirecek 20 testten oluşan “akıl yürütme ve muhakeme” yer almaktadır. Üçüncü bölümde, tekli görsel, dörtlü görsel, farklı türden grafik ve tablolardan oluşan 25 testlik “görsel okuma” yer almaktadır. Dördüncü bölümde ise çok özgün çizimlerle hazırlanmış ve 10 testten oluşan “infografik yo¬rumlama” yer almaktadır. LGS’de bu dört bölümden yakla¬şık 5-6 soru gelmektedir. Alanında bir ilk olma özelliği taşı¬yan bu kitabımızı beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Özenle hazırlanan bu kaynağın, LGS’ye hazırlık sürecinize önemli katkılar sunacağına inanıyoruz. Başarı dileklerimizle.

Türkçe Zümresi

Bu Ürünü Satan Diğer Mağazalar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler