Ara
Satıcı Puanı: 9,3
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

9. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ünite Değerlendirme Sınavı Pano Yayınları

%10
35.00 TL
31.50 TL
Mağaza : Delta Kitap
9,3
Yayınevi / Marka : Pano Yayınları
Yazar : Pano Komisyon
ISBN : 9786257159579
Kazancınız : 3.50 TL
Kazanacağınız Puan : 31 Puan
Sayfa Sayısı : 40
Kitap Ebatı : 19x27
Bugün Ziyaret : 7 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 99 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : 24 Saatte Kargoda
Bu ürün size Delta Kitap tarafından gönderilecektir

9. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ünite Değerlendirme Sınavı Pano Yayınları

Değerli Öğretmenler ve Sevgili Öğrenciler, 
Pano Yayınevi’nce hazırlanan bu ÜDS’ler (Ünite Sonu Değerlendirme Sınavları), lise derslerinde hedeflenen kazanımları ölçmeye ve değerlendirmeye yönelik soruları kapsamaktadır. 
Her sınavda kazanım ölçme odaklı 30 soru bulunmaktadır. Ölçücü ve kaliteli sorularla ünitelerde yer alan tüm konular taranmaktadır. Evde veya okulda sınavları uygularken sınav koşullarını sağlayıp en az 40 dakika zaman ayırınız. 
Ünite kapaklarında, o ünitede hedeflenen kazanım listesi yer almakta, her sorunun yanında da o sorunun ölçtüğü kazanımın kodu bulunmaktadır. Böylece gerek öğrenci gerekse öğretmen, hem tek tek hem de sınıf bazında eksik kalan kazanımları kolayca tespit edebilecek, bu kazanımları yeniden kavratmaya yönelik tedbirler alabilecektir. Ayrıca testler, öğrencileri şimdiden üniversite sınavlarına hazırlayacak niteliktedir. 
Bu ÜDS’ler, sadece sınav amaçlı değildir. Olası “uzaktan eğitim” sürecinde, ünite kazanımlarını ölçme amaçlı ödevlendirme biçiminde de rahatlıkla kullanılabilecek yapıdadır. Böylece çevrimiçi eğitimde edinilemeyen kazanımlar hemen saptanabilir ve eksikleri gidermeye yönelik tedbirler alınabilir. 
Sınavı anında değerlendirebilmeniz için, her kitapçığın içine “Mobil Optik Form”lar koyduk. Cevaplarınızı işaretlediğiniz bu formları, indirdiğiniz mobil uygulamamızda “Optik Form Okut” seçeneğine tıklayarak doğru ve yanlışlarınızı; sınıf, okul ve ülke genelinde sıralamanızı rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca her sorunun, yazarı tarafından hazırlanmış video çözümüne de anında ulaşabilirsiniz. 
Testlerdeki soruların ayrıntılı video çözümleri AppStore,
Başarılar ve kolaylıklar diliyoruz. 

Bu Ürünü Satan Diğer Mağazalar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler