Ara
24 Saatte Kargoda
Siparişleriniz aşağıda belirtilen şartlar dâhilinde, 24 saat içinde ilgili kargo firmasına teslim edilmektedir.
Hafta içi saat 17.00'ye kadar verilen siparişlerde geçerlidir. Cumartesi-Pazar ve resmi tatil günlerinde alınan siparişlerde geçerli değildir. Saat 17.00'den sonra verilen; ödemesi veya onayı 17.00'den sonra yapılan siparişler ertesi gün işleme alınır. Sepetteki tüm ürünlerin "24 Saatte Kargoda" taahhütüne sahip olması gerekmektedir.

Stoklu ürünlerde, sonradan tespit edilecek ürün kusurları sebebiyle gecikme yaşanabilir.
İade veya iptal gibi işlemler sebebiyle düzenlenen siparişlerde geçerli değildir.
24 saat içinde kargo firmasına verilen siparişlerin adrese teslim süresi, kargo firmasına ve teslimat adresine göre değişebilmektedir.
Mücbir sebep halleri saklıdır. KitapSeç bu taahhütte değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Satıcı Puanı: 9,7
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Gelecek 21. Yüzyıl 5-6 Yaş Okul Öncesi Eğitimi Seti Mor Elma Yayıncılık

SÜPER FİYAT
4800.00 TL
9,7
Yayınevi / Marka : Mor Elma Yayıncılık
ISBN : 9786258140095
Kazanacağınız Puan : 4800 Puan
Basım Tarihi : 2022
Sayfa Sayısı : Set
Kitap Ebatı : 23×29,7 cm
Stok : 10+ adet var
Toplam Satılan : 17 Adet
Bugün Ziyaret : 3 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : 24 Saatte Kargoda
Bu ürün size Sayılı Kitap Kırtasiye tarafından gönderilecektir

Her çağda olduğu gibi 21. yüzyılda da gelişmelere ayak uyduran ülkeler güçlü ekonomiye sahip olmuşlardır. Çağa ayak uyduran ülkeler, yeni ihtiyaçları karşılayacak ürünler üretecek bireyler yetiştirmeye odaklanmaktadır. İçinde bulunduğumuz çağın ihtiyacını karşılayacak bireyler yetiştirmek toplumumuzun her anlamda güçlü bir ülkeye sahip olması için önemlidir.

Eğitim, 21. yüzyıl becerileri kazandırmak için okul öncesi dönemden başlamalıdır. 21. yüzyıl becerilerinden başlıcaları; İletişim kurabilme, duyarlı davranma, özgün bakış açısı geliştirme, problem çözebilme, sorumluluk alma, yaratıcılık, teknolojik okur yazarlık, eleştirel düşünme becerileridir.

Gelecek Okul Öncesi Eğitim Seti ile 21. yüzyıl becerilerini okul öncesinde kazandırmak amaçlanmaktadır.

Kitaplar eğlenceli ve dikkat çekici, anlaşılır teknik özellikler içermektedir. Kitaplar; çıkartma sayfaları, yaz yaz sil sayfaları, gözlem sayfaları vb. farklı özellikler kullanılarak hazırlanmıştır.

Gelecek 21. Yüzyıl Okul Öncesi Eğitim Seti, özel ölçüsü ve spiralleri ile kolay ve etkili kullanım sağlar. Kitapların ölçüsü 23×29,7 cm’dir. Kitaplarda çocuk sağlığına uygun bitkisel boyalar kullanılmıştır. Sayfalarda bulunan karekodlarıtelefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ile okutarak videolara ve hareketli sayfalara ulaşabilirsiniz. Eğitim setinin özel olarak hazırlanmış akıllı tahta uygulamaları bulunmaktadır.

Gelecek Eğitim Seti’nde, eğitim sürecinde 6 adet sıralı ve 6 adet de günlük plan etkinliklerine göre işlenecek toplam 12 adet eğitim kitabı bulunmaktadır. Kitapların sayfa sayısı, hafta say ısına ve işlenecek konulara göre farklılık göstermektedir. Hangi kitabın ve hangi sayfanın ne zaman işleneceğine günlük pl anlarda yer verilmiştir. Ayrıca eğitimcinin hangi gün hangi kitapları kullanacağını düzenli olarak takip edebileceği dijital bir takvim hazırlanmıştır.

YAŞ:
5-6

Ölçü:
23×29,7 cm

Cilt:
Spiral, Amerikan Cilt, Tel Dikiş

İÇERİK

İletişim Bilimi
İnsan Bilimi
Sağlık Bilimi
Uzay Bilimi
Fen-Doğa Bilimi
Mühendislik ve Teknoloji Bilimi
Dil Bilimi
Deneyler
İleri Matematik
Özel Günler
Okul Evde
Hayal Dünyam
Gelişim Raporu

//youtu.be/e35hcNimCIk

Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler