Ara
Satıcı Puanı: 9,3
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Okul Öncesinden İlkokula Büyüme Macerasında Altın Eşik Nesil Yayınları

%25
100.00 TL
75.00 TL
Bu ürün tedarik aşamasındadır
Yayınevi / Marka : Nesil Yayınları
Yazar : Özgül Polat
ISBN : 9786051835761
Kazancınız : 25.00 TL
Kazanacağınız Puan : 75 Puan
Basım Tarihi : 2020
Sayfa Sayısı : 224
Kitap Ebatı : 17x24
Bugün Ziyaret : 2 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 99 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : Yaklaşık 2 İş Günü

Okul Öncesinden İlkokula Büyüme Macerasında Altın Eşik Nesil Yayınları

İlkokula başlamak büyüme yolculuğunda çocuğun yaşamındaki altın eşiklerden biridir.  Çocukların ilk ciddi eğitim-öğretim yaşamlarına olumlu başlamaları; öğrenmelerine, okula daha fazla ilgi duymalarına, okula devam oranlarına olumlu yönde etki ederken ilkokulda, sonraki eğitim kademelerinde  daha başarılı olmalarına ve hayata daha donanımlı hazırlanmalarına da destek sağlar. Bu nedenle kritiktir ve  önemle  üzerinde  durulmalıdır. “İlkokula Hazırlık,” bütünsel olarak ele alınması gereken uzun soluklu bir süreç olup çocukların tüm gelişim alanlarında “1. Sınıf”ın beklediği yeterlilikleri yerine getirebilmesi olarak da tanımlanabilir. Çocuklara ilkokul için gerekli olan temel becerilerin kazandırılması, onların olumlu okul algısı geliştirerek ilkokula adaptasyonunu kolaylaştırır.
“Okul Öncesinden İlkokula: Büyüme Macerasında Altın Eşik” kitabı, etkinlik havuzu şeklinde hazırlanmıştır. Öğretmenlere ve Öğretmen adaylarına sınıf içi uygulama örneklerini oyun temelli birçok farklı etkinlikle eğlenceli bir  şekilde sunan başucu kitabı niteliğindedir.
“Okul Öncesinden İlkokula: Büyüme Macerasında Altın Eşik” kitabının, Sevgili Eğitimci Arkadaşlarıma ilkokula hazırlık konusunda rehberlik ederek çocuklarımızın ilkokula eşit fırsatta  başlamalarına destek sağlaması dileğiyle…
HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN

Bu Ürünü Satan Diğer Mağazalar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler