Ara
2024 YDS/1 Sınavına
Kalan Süre
00
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
24 Saatte Kargoda
Siparişleriniz aşağıda belirtilen şartlar dâhilinde, 24 saat içinde ilgili kargo firmasına teslim edilmektedir.
Hafta içi saat 17.00'ye kadar verilen siparişlerde geçerlidir. Cumartesi-Pazar ve resmi tatil günlerinde alınan siparişlerde geçerli değildir. Saat 17.00'den sonra verilen; ödemesi veya onayı 17.00'den sonra yapılan siparişler ertesi gün işleme alınır. Sepetteki tüm ürünlerin "24 Saatte Kargoda" taahhütüne sahip olması gerekmektedir.

Stoklu ürünlerde, sonradan tespit edilecek ürün kusurları sebebiyle gecikme yaşanabilir.
İade veya iptal gibi işlemler sebebiyle düzenlenen siparişlerde geçerli değildir.
24 saat içinde kargo firmasına verilen siparişlerin adrese teslim süresi, kargo firmasına ve teslimat adresine göre değişebilmektedir.
Mücbir sebep halleri saklıdır. KitapSeç bu taahhütte değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Satıcı Puanı: 9,0
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

YDS YÖKDİL İngilizce Dil Bilgisi Konu Anlatımlı Soru Bankası Doru Yayıncılık

%10
315.00 TL
285.00 TL
Bu ürün tedarik aşamasındadır
Yayınevi / Marka : Doru Yayıncılık
Yazar : Servet Yavaş
ISBN : 9786058074460
Kazancınız : 30.00 TL
Kazanacağınız Puan : 285 Puan
Sayfa Sayısı : 480
Kitap Ebatı : 19x27
Toplam Satılan : 14 Adet
Bugün Ziyaret : 3 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : Yaklaşık 2 İş Günü

YDS YÖKDİL İngilizce Dil Bilgisi Konu Anlatımlı Soru Bankası Doru Yayıncılık

METODA İLİŞKİN

Kitap toplam 10 üniteden oluşmaktadır. Ünitelerin başında konu anlatımından sonra ilgili konuya ilişkin iki şıklı tarama testleri konulmuştur. Devam eden konular eklendikçe tarama testlerinin şık sayıları sırasıyla üçe, dörde ve son olarak beşe çekilmiştir. Bundaki amaç öğrencinin temel konuları öğrenirken en az zorlanacağı bir yol izlemek, konular ilerledikçe eski konulara yenilerini ekleyip önceki konuya dair bilgiyi yeni konuyla harmanlayıp ölçmektir.

Kitaptaki bazı ünitelerin konuları başka ünitelerin konularıyla kesiştiği için ya da o konu diğer bir ünitenin konusu iken ilgili sınavlarda aynı soru tipleri içinde yer aldığı için okuyucuyu bütüncül bir yaklaşıma maruz bırakmak adına konuların gruplamasını ve ünite içeriklerini sınav formatına göre ayarlamayı uygun buldum. Dilerim kitabı edinen her okuyucu maksimum verimi elde edebilir.

BU KİTABI KİMLER ALMALI?

YDS, YÖKDil, YKS-Dil (YDT) sınavlarına hazırlanan öğrenciler ve sağlam bir İngilizce dil bilgisi altyapısı edinmek isteyen herkes bu kitabı alabilir. Bu kitabın amacı başlangıç düzeyinden itibaren İngilizce öğretmek değildir. Kitabı alan kişinin en azından A1 (Başlangıç) seviyesini görmüş olması gerekir. Anlatılan konular kapsamında kitap aşağı yukarı A2 (Orta – Alt) seviyesinden başlayıp C2 (İleri) seviyesine kadar çıkmaktadır.

Kitabın sorularının zorlayıcı ama öğretici sorular olmasına azami önem gösterdim. Dolayısıyla bu kitabın sorularını anlayarak çözen bir kişi çok ciddi bir okuma ve dil bilgisi altyapısı edinmiş olacaktır.

NASIL ÇALIŞILMALI?

Bu kitaba çalışırken kitabın en başından başlamaya özen gösterin. Çünkü kitabın başındaki konular ilerleyen konuların temelini oluşturmaktadır. Bunun yanında tarama testlerini ve ünite sonundaki testleri yanıtlarken izlenecek metot aşağıdaki gibi olmalıdır:

Soruyu konu anlatımlarında verilen ipuçlarına göre çöz,

Eğer çözüm için anlam bilgisi gerekli ise sözlük kullanmaktan çekinme,

İlgili testin tüm sorularını çözdükten sonra cevap anahtarından kontrol et,

Yanlışlarını analiz et ve İngilizce bilgisine güvendiğin birinden dönüt al ve yanlışlarından ders çıkar.

Unutmayın! Bahsi geçen sınavlara hazırlanırken çok soru çözmek elbette ki önemlidir. Ancak aynı derece öneme sahip bir diğer olgu ise yanlışlardan ders çıkarmaktır. Eğer yaptığımız yanlışı neden yaptığımızı anlamıyorsak ve doğru yolun ne olması gerektiğine dair düşünce esnekliği sergilemiyorsak doğruyu bulmamız imkansızdır.

Herkesin en doğru yolu bulması dileğiyle.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler