Ara
Satıcı Puanı: 8,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Yeni Trend KPSS Eğitim Bilimleri

%31
72.00 TL
50.40 TL
Mağaza : Kitap Cepte
8,9
Yayınevi / Marka : Yeni Trend Yayınları
Yazar : Murat Sakin
ISBN : 9786257703604
Kazancınız : 21.60 TL
Kazanacağınız Puan : 50 Puan
Basım Tarihi : 2021
Sayfa Sayısı : 336
Kitap Ebatı : 22 x 28 cm
Toplam Satılan : 26 Adet
Bugün Ziyaret : 2 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 75 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : 24 Saatte Kargoda
Bu ürün size Kitap Cepte tarafından gönderilecektir

Yeni Trend Yayınları

Murat Sakin
Eğitim Bilimleri
 

2022 KPSS Eğitim Bilimleri Video Destekli Tek Kitap Konu Anlatımı

 

İçerik:

KPSS Eğitim Bilimleri Sınavına ait tüm dersleri kapsamaktadır: Program Geliştirme, Öğretim Yöntem Teknikleri, Sınıf Yönetimi, Materyal Geliştirme, Rehberlik ve Özel Eğitim, Gelişim Psikolojisi, Öğrenme Psikolojisi, Ölçme ve Değerlendirme. 
 

Kitabımızı hazırlarken hem gerekli olmayacak detay bilgileri elemeyi, hem de derslerin özünü tam ve eksiksiz vermeyi hedefledik.
 

Konuların özünün kavranmasında fayda sağlayacağını düşündüğümüz görselleştirme ve somutlaştırma yöntemlerini sadece kitabı ilgi çekici hâle getirmek için değil kavramaya hizmet ettiği ölçüde kullanmaya dikkat ettik.
 

Daha önceki eğitim bilimleri kitaplarında uygulanan parçalara bölerek öğretme yönteminden kesin bir kopuş sergiledik. Davranışçı öğrenme ekolünün bir yansıması olan parçalara bölme yöntemindeki “kavramı tanımla-örnekle, kavramı tanımla-örnekle” döngüsü yerine modern yapılandırmacı öğretimin bir yansıması olan “bütün-parça-bütün” ilişkisini gözeterek konuları sunmaya dikkat ettik. Bazen konu başlıkları, bazen üniteler, bazense dersler arasında bağlantılar kurarak bütüncül kavramayı ön plana çıkardık.
 

Kitabımızın sizlere fayda sağlayacağı diğer bir yönü ise temellendirmede argümantasyonun kullanılması tekniğidir. Kavramları ezberlemek yerine anlamlı bağlarla zihninizde yapılandırmayı hedefledik.
 

Her ünite başında verilen tabloda, ilgili konu başlıklarından KPSS'de sorulmuş toplam soru adedi verilmiştir. Böylece her ünite başında hem ünite kavramlarının bütün olarak görülmesi hem de kavramların KPSS soruları yönünden önemlerinin fark edilmesi amaçlanmıştır.
 

Sınava hazırlanırken kitabımızdan en iyi şekilde faydalanmanızı ve Ausubel’in deyişi ile “anlamlı öğrenmeler” oluşturmanızı temenni ederiz.

 

Sayfa Sayısı: 336

Baskı: Renkli baskı, 1.hamur kağıt

Ebat: 20 x 28 cm

Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler