Ara
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

2023 ÖABT Tarihin Kara Kutusu Özel Çıkmış Soru Arşivi İnformal Yayınları

%35
120.00 TL
78.00 TL
Bu ürün tedarik aşamasındadır
Mağaza : KitapSeç
9,9
Yayınevi / Marka : İnformal Yayınları
ISBN : 9786056649967
Kazancınız : 42.00 TL
Kazanacağınız Puan : 78 Puan
Basım Tarihi : 2023
Kitap Ebatı : 19x27
Toplam Satılan : 5 Adet
Bugün Ziyaret : 7 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 399 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : Yaklaşık 2 İş Günü
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

2023 ÖABT Tarihin Kara Kutusu Özel Çıkmış Soru Arşivi İnformal Yayınları

KPSS, DGS, ALES ve diğer sınavlardaki soru tutturma oranlarımızdan ve ÖSYM’nin mantığını kavrama ve kavratmadaki başarımızdan dolayı siz değerli öğretmen ve öğretmen adaylarımızdan ÖABT alanın da ÇIKMIŞ SORUlardan oluşan kitap çıkarmamız için yoğun bir talep ve baskı gördük. Bu kadar ilgi ve talep karşısında biz de kayıtsız kalamazdık. Sonunda AÖF’nin sorduğu ÖABT Tarih adına ne kadar soru varsa toplamaya karar verdik. Uzun, yoğun, yorucu ve titiz bir çalışmanın ardından elinizde tuttuğunuz bu arşivi oluşturduk.
 
Kara Kutu Kitapları olarak en büyük farkımız siz değerli adaylarımızın konuyu en iyi şekilde kavraması için konu anlatım sırasına göre soru bankası oluşturduk. Birçok kaynak arasında elinizdeki bu kaynak siz değerli öğretmen ve öğretmen adaylarımızın kısa sürede birçok konuyu gerçek sınav konularıyla pekiştirmesi amacıyla derlenmiş ve size gerçek tekrar yaptırarak başarıya ulaşmanızı hedeflemiştir.
 
Bu kitabımızda informal (kendi kendine öğrenme) eğitim sistemi gözetilerek sorular düzenlenmiştir.
 
Bu kitap hazırlanırken;
 
1. Tüm soruları konu sırasına göre dizdik.
 
2. Soruları hazırlarken kolaydan zora doğru konu konu sıralamaya çalıştık
 
3. ÖSYM’nin mantığını kavratmaya çalıştık.
 
4. GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ, MÜFREDATTAN ÇIKARTILMIŞ sorulara yer vermedik.
 
5. Soruları İnformal sistemde (kendi kendine öğrenme sistemi) dizdik.
 
6. Aynı sorunun farklı oturumlarda sorulmuş şeklini aynen vermeye çalıştık.
 
7. AÖF’deki çıkmış Tarih sorularına yer verdik. Böylece adaylarımızın konuyu sıkılmadan, zevkli bir şekilde öğrenmesine gayret ettik.
 
Bu kitap, yorucu, ciddi, yoğun ve uzun bir çalışmanın ürünüdür. Sonuçta şöyle bir şeyle karşılaştık. Bir sınavda sorulan soru aynen alınıyor, farklı yıllarda ve farklı oturumlarda soruluyor. Hatta bazılarının fotokopi gibi aynısı soruluyor. Bundan da anlaşılıyor ki gireceğiniz sınavda ÖABT-AÖF Tarihin Kara Kutusu kitabından da çıkma ihtimali vardır.
 
Tarihin Kara Kutusundan çalışan öğrenciler, gerçek sınav sorularıyla konuyu en iyi şekilde öğrendiklerini, ÖSYM’NİN MANTIĞINI KAVRADIKLARINI, soruları çözdükçe yapabilmenin heyecanı ve sevinciyle Tarihe daha fazla çalıştıklarını ve başarılarının farkına vardıklarını belirtmişlerdir.
 
Tarihin Kara Kutusunun tüm adaylara ve öğretmenlerimize hayırlı olması, mutlu ve başarılı bir hayata adım atmanızda yardımcı olması temennisiyle, fotokopiye yönelmeyip kul hakkına girmeyen ve emeğe saygı gösteren öğrencilerimize ve öğretmen adaylarımıza başarılar dileriz.
 
Kara Kutu Kitapları Size Yeter...
 
İsmail KAYNARCA
Bu Ürünü Satan Diğer Mağazalar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler