Ara
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

6. Sınıf Deha Fen Bilimleri Soru Bankası Öncelik Yayınları

%20
35.00 TL
28.00 TL
Bu ürün tedarik aşamasındadır
Mağaza : KitapSeç
9,9
Yayınevi / Marka : Öncelik Yayınları
ISBN : 9786257168113
Kazancınız : 7.00 TL
Kazanacağınız Puan : 29 Puan
Sayfa Sayısı : 224
Kitap Ebatı : 19x27
Toplam Satılan : 25 Adet
Bugün Ziyaret : 3 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 199 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : Yaklaşık 2 İş Günü
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

6. Sınıf Deha Fen Bilimleri Soru Bankası Öncelik Yayınları

Sevgili Öğrenciler,

 

“Test” sözcüğü ilk başta itici gibi görünse de istesek de istemesek de eğitimin bir parçası olarak karşımıza çıkıyor ve sınav hazırlık süreçleri gösteriyor ki çıkmaya da devam edecek. Bu zorunluluğa odaklandığımızda konuya bakış açımız yüzeysel eleştirilerin bir adım ötesine geçiyor. Hele bizler gibi veli olmanın yanında eğitimci kim¬likleri de olan kişiler ister istemez söz konusu duruma daha derinlemesine yaklaşıyor. Bu derin yaklaşımdan kastımız çocuklarımızın ve öğrencilerimizin sınava hazırlık süreç¬lerinde kullandığı kaynakların sorgulanmasını da beraberinde getirdi. Bu aşamada olumlu örnekler kadar olumsuz örnekler de dikkatimizi çekti. Gerek sınıf içi çalışmalarımız gerekse aldığımız kursların verdiği cesaretle bizler de bu alana katkı sunmaya karar verdik.

 

Elinizdeki bu kitap, böyle saf bir niyetin meyvesi olmasının yanında uzun yıllara dayanan emek, çalışma ve deneyimin ürünüdür. Nasıl ki meyveler güneşten yararlanırsa bizler de eserimizi ortaya koyarken dilimizin tüm zenginliklerinden yararlandık. Bu bakımdan öğrencilerimiz sorularımızı çözerken bir bakıma ileriki okumalarına da kapı aralamış olacaklar. Tüm bunların yanında konu kazanımları, konu pekiştirme yaklaşımları, yeni nesil sorularla mantık muhakeme geliştirme, eleştirel düşünmeye yönlendirme; tablo, şekil, grafik yorumlama gibi üst düzey dil becerilerini de geliştirme olanağı bulacaklardır.

 

 

Böylesi çalışmaların hakkı ile değerlenebilmesi için ortaya konan ürünlerin kurumsal bir çerçevede ele alınması gerekir. Bizim için bu çerçevenin adı Öncelik Yayın¬ları oldu. Kitabımızın dizgi ve düzeltme aşamalarında sonsuz katkıları olan Uzman Kariyer dizgi ekibine soruların yazımı ve zenginleştirilmesi boyutunda hep yanımızda olan ağabeylerimize, takıldığımız her konuda desteklerini esirgemeyen eşlerimi¬ze, aile büyüklerimize, çalışmalarımıza ilham olan çocuklarımıza, sonsuz ışıltıları ile mesleğimizde ilerlememize vesile olan öğrencilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Başarı dileklerimizle…

Bu Ürünü Satan Diğer Mağazalar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler