Ara
2024 YDS/1 Sınavına
Kalan Süre
00
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
24 Saatte Kargoda
Siparişleriniz aşağıda belirtilen şartlar dâhilinde, 24 saat içinde ilgili kargo firmasına teslim edilmektedir.
Hafta içi saat 17.00'ye kadar verilen siparişlerde geçerlidir. Cumartesi-Pazar ve resmi tatil günlerinde alınan siparişlerde geçerli değildir. Saat 17.00'den sonra verilen; ödemesi veya onayı 17.00'den sonra yapılan siparişler ertesi gün işleme alınır. Sepetteki tüm ürünlerin "24 Saatte Kargoda" taahhütüne sahip olması gerekmektedir.

Stoklu ürünlerde, sonradan tespit edilecek ürün kusurları sebebiyle gecikme yaşanabilir.
İade veya iptal gibi işlemler sebebiyle düzenlenen siparişlerde geçerli değildir.
24 saat içinde kargo firmasına verilen siparişlerin adrese teslim süresi, kargo firmasına ve teslimat adresine göre değişebilmektedir.
Mücbir sebep halleri saklıdır. KitapSeç bu taahhütte değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Almanca Sınavlara Hazırlık A2 Pelikan Yayınları

%20
100.00 TL
80.00 TL
Mağaza : KitapSeç
9,9
Yayınevi / Marka : Pelikan Yayınları
Yazar : Tahir Deveci
ISBN : 9786052268353
Kazancınız : 20.00 TL
Kazanacağınız Puan : 80 Puan
Sayfa Sayısı : 218
Stok : 10+ adet var
Toplam Satılan : 90 Adet
Bugün Ziyaret : 5 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 690 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : 24 Saatte Kargoda
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

Almanca Sınavlara Hazırlık A2 Pelikan Yayınları

Sevgili Almanca Öğrenenler,

Esenlikler, Başarılar, bu kitapta A2 düzeyinde özet bilgiler bulucaksınız.

Soru başlıkları ve örnekleri size bu düzey Almanca bilgi edinmede, diğer kaynaklardan yararlanmada temel oluşturacaktır.

Almanca öğrenen Türkler için Almancanın yapısı, Almaca dil bilgisi sorun olmaktadır. Bu kitapta zaman zaman gerektikçe yararlanabileceğiniz Almanca Dil Bilgisi özeti bulacaksınınız.

Ayrıca bu düzeyde bilmeniz gereken ifadeler, Türkçe karşılıklararı size kolayliklar sağlayacaktir. Sınavda karşılasabileceğiniz soru örnekleri, değerlendirme bilgileri çalismalarinizda yönlenme konusunda size ışık tutacaktır.

Kitap sonunda A2 Temel Sözlükte, A2 düzeyinde bilinmesi gereken sözcüklerin Türkçe anlamı ve o sözcüğü içeren en sık kullanılan ifade örnekleri vardır.,

Bunları bellemek Almanca okuduğunu anlama, dinlediğini anlama, sözlü ifade yazılı ifade becerileri için iyi bir temel oluşturacaktır.

Önerilerimiz;

Öğrenmemiz gereken ifadeyi bakarak yazınız. Sesli okuyunuz ve yineleyiniz. İfadeleri temel alarak, benzer ifadeler türetmeye çalışınız.

Goethe Institut araştırmasına dayanan Wortschatzliste A1 de Almanca‘ da en sık kullanılan sözcükler ve bunların içinde geçtiği en sık kullanılan ifadeleri belllemeye çalışınız.

Aynısı A2 için de var. Bellerseniz iyi olur. B1 e geçişte artık Almancadan Almancaya sözlük kullanmaya başlayınız.

Dilerseniz önce Start Deutsch 1 düzeyinde bilgilerinizi anımsamak tazelemek, iyi bir temel olusturmak icin özenle Deveci, T. (2019) : Almancaya Başlayalım mı?, 4. Baskı Ankara. Pelikan Yayınevi.kitabında başlarda önerilen sayfalardaki bilgileri yineleyiniz.

Deveci, T (.2017 ) Temel Almanca Dilbilgisi.5. Baskı Ankara Pelikan Yayınevi kitabında ilk sayfalarda önerildiği gibi 15 Konu, 15 Lernkontrolle, 15. Konu sonunda Aı1 sınavı ile ilgili açıklamaları, örnekleri inceleyiniz.

Aynı kitaptan 21 Konu, 21 Lernkontrolle, 21.Konu bitimindeki A2 sınavı ile ilgili bilgi, açıklama ve bu düzeyde bilmeniz gereken ifadeleri belleyiniz.

Ayrıca Almanyada yayımlanan A1, A2 (Testbuch)larda.sınav örneklerini inceleyiniz, çözünüz, yineleyiniz.Not alarak tekrar tekrar dinleyiniz,

Almanca gazete, kitap dergiler okuyunuz. Özellikle haber, yorum, tartışma programlarını Almanca olarak dinleyip anlamaya çalışınız, notlar alınız, o konularda yazma, konuşma çalışmaları yapınız.

                İşaretli konu sonuna serpiştirimiş ifadeler ve bu kitaptaki okuduğunu anlama, yazma, konuşma metin ve konuarına dayalı metinler yazınız ve bu konularda topluluk önündeymiş gibi konuşmalar yapınız.

                Bu size B1 sınavı için de temel oluşturacaktır.

Yazar en iyisini yapmak savında değildir.

Eğitsel açıdan çalışmalarınıza katkıda buluma amacındadır.

Bu kitap için eleştiri, öneri ve düşünceleriz yazarı sevinderecek, gelecek baskılara katkılarınız olacaktır..

Esenlikler, çalışmalarınızda basarilar.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler