Ara
Satıcı Puanı: 9,5
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Atatürk`ün Hayatı ve Üstün Kişiliği Hamza Eroğlu Savaş Yayınevi

20.83 TL
Bu ürün tedarik aşamasındadır
Mağaza : KitapSeç
9,5
Yayınevi / Marka : Savaş Yayınevi
Yazar : Hamza Eroğlu
ISBN : 9789756331668
Kazanacağınız Puan : 20 Puan
Sayfa Sayısı : 384
Kitap Ebatı : 15x22
Toplam Satılan : 590 Adet
Bugün Ziyaret : 3 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : Yaklaşık 2 İş Günü
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

Atatürk'ün Hayatı ve Üstün Kişiliği Hamza Eroğlu Savaş Yayınevi

Atatürk'ün doğduğu bir gerçek, yaşadığı bir gerçek, hayata gözlerini yumduğu da bir gerçektir. Ölenler, ölümsüzlüğe göç ederken etkileriyle, davranışları ile fikir ve idealleri ile de ölümsüz olurlar. Doğru olan, gerçek olan, anlamlı olan Atatürk'ün yaşadığı, var olduğu, büyük insan olarak büyük olayların, büyük fikir ve ideallerin yapıcısı ve yaratıcısı olduğudur. Bunalımlı ve güç durumlarda, hayret ve takdir uyandıran başarılar, durum düzelince basit gibi görünür. Biz söze o eski günleri dile getirmekle, o eski günleri hatırlamakla başlayalım.
"Millî Mücadele, İstiklal Savaşı gibi adlar verilen o üç dört yıllık zaman bütün mazide yoktu; çünkü Türk milleti bütün mazisinde felaketin o kadar sonsuzuna düşmemişti ki o kadar sonsuz bir şahlanış fırsatı ele geçmişti diyebilelim."
Millî Mücadele bir gerçektir. Atatürk'te bir gerçektir ve bir Millî Mücadele gerçeğidir.
Sembol Atatürk, kurtarıcı Atatürk, yapıcı ve kurucu Atatürk, millî lider ve şef olarak büyük bir eseri tam bir başarıya ulaştırmıştır. Tekrarlayalım ve açıkça belirtelim, Atatürk bir Millî Mücadele gerçeğidir. Hasan Âli Yücel'in deyimi ile, "bu memlekette bir millet var, Türk var. Türk'ün ruhunda hürriyet var. O'nu esaretten kurtaran Atatürk var."
Atatürk fizik yapısı ve maddî varlığı ile bir gerçektir. Ölümsüzlüğe göç etmesi, maddî hayatının bir belirtisidir. Doğmayan, yaşamayan insan ölümsüzlüğe göç edemez.

Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler