Ara
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Ateizm Bir Yayıncılık

%22
120.00 TL
93.60 TL
Mağaza : KitapSeç
9,9
Yayınevi / Marka : Bir Yayıncılık
ISBN : 9786050626537
Kazancınız : 26.40 TL
Kazanacağınız Puan : 93 Puan
Basım Tarihi : 2021
Sayfa Sayısı : 304
Kitap Ebatı : 13,5x21
Toplam Satılan : 3 Adet
Bugün Ziyaret : 2 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 399 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : En geç 07 Ekim Cumartesi gününe kadar
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

Ateizm Bir Yayıncılık

Son yıllarda, ülkemizde genç kuşakların deizm, ateizm, agnostisizm gibi düşünce akımlarına karşı gözle görülür bir ilgi ve eğilim gösterdiği, kendini dindar olarak tanımlayanların oranının gerileyip, ateist olarak tanımlayanların oranının ise arttığı gibi bazı haberler yapılmakta. Söz konusu olan eğilimin yoğunluk düzeyini tam anlamıyla tespit etmek zor olsa da, gerek bu konudaki yayın yoğunluğundan gerek özellikle sosyal medyada dönen tartışmalardan genç kuşakların konuyla yakından ilgilendiği anlaşılmaktadır. 
Ateizmin, özellikle ülkemiz versiyonunda, bir inanç tercihinden ziyade, ideolojik yönünün baskın olduğu ve güçlü felsefi temel ve gerekçelerden ziyade, sosyo-kültürel ve sosyo-politik tepkiler ve tercihlerden beslendiği gerçeğini dikkate alarak, deizm, ateizm ve agnostisizm gibi akımların Türkiye’deki gençler arasında yaygınlaşmasının bilinçli bir inanç tercihi mi, yoksa kurumsal din ve geleneksel dinî söylem karşısında sergilenen protest bir tavır olarak mı değerlendirilmesi gerektiği tartışmaya açıktır. 
Teizm ve ateizm arasındaki tartışmalar çoğu zaman evrim teorisi üzerinden ve tek taraflı bir yaklaşımla sürdürülmektedir. Bu kitapta özellikle teizm-ateizm konusunda ileri sürülen iddialar bütünlükle ele alınmakta ve en çok tartışılan konular, -koz¬molojik deliller, evrim sorunu ve kötülük problemi- toplu halde ele alınmaktadır. 
 
Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler