Ara
24 Saatte Kargoda
Siparişleriniz aşağıda belirtilen şartlar dâhilinde, 24 saat içinde ilgili kargo firmasına teslim edilmektedir.
Hafta içi saat 17.00'ye kadar verilen siparişlerde geçerlidir. Cumartesi-Pazar ve resmi tatil günlerinde alınan siparişlerde geçerli değildir. Saat 17.00'den sonra verilen; ödemesi veya onayı 17.00'den sonra yapılan siparişler ertesi gün işleme alınır. Sepetteki tüm ürünlerin "24 Saatte Kargoda" taahhütüne sahip olması gerekmektedir.

Stoklu ürünlerde, sonradan tespit edilecek ürün kusurları sebebiyle gecikme yaşanabilir.
İade veya iptal gibi işlemler sebebiyle düzenlenen siparişlerde geçerli değildir.
24 saat içinde kargo firmasına verilen siparişlerin adrese teslim süresi, kargo firmasına ve teslimat adresine göre değişebilmektedir.
Mücbir sebep halleri saklıdır. KitapSeç bu taahhütte değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Bilginin Amelle İhyası İçin Klasik Bir Rehber Kitabe Yayınları

%25
140.00 TL
105.00 TL
Mağaza : KitapSeç
9,9
Yayınevi / Marka : Kitabe Yayınları
ISBN : 9786057313362
Kazancınız : 35.00 TL
Kazanacağınız Puan : 105 Puan
Sayfa Sayısı : 222
Kitap Ebatı : 13,5x21
Bugün Ziyaret : 3 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 690 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : En geç 30 Mayıs Perşembe gününe kadar
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

Bilginin Amelle İhyası İçin Klasik Bir Rehber Kitabe Yayınları

Mehmed Reşîd el-Bağdâdî’nin (1861-1939) Gazzâlî’nin Eyyühe’l-Veled’ini Tercüme ve Kısmî Şerhi
Elinizdeki bu eser üç bölüm ve eklerden oluşmaktadır.
Birinci bölümde Mehmed Reşîd el-Bağdâdî’nin tercüme ve kısmî şerhi bağlamında Gazzâlî’nin Eyyühe’l-veled isimli eserini inceledik. Burada Gazzâlî’nin hayatı, eserleri, Eyyühe’l-veled isimli kitabının telif sebebi, içeriği, üslubu ve kaynakları, Eyyühe’l-veled üzerine Osmanlı döneminde yapılan çalışmalara değindik. Ardından Mehmed Reşîd el-Bağdâdî’nin hayatı, eserleri ve yaptığı tercüme ve kısmî şerhin yöntemsel analizine yer verdik. Son olarak metin tenkidinde takip edilen ilkeleri ele aldık.
İkinci bölümde Mehmed Reşîd el-Bağdâdî’nin Eyyühe’l-veled tercüme ve kısmî şerhinin tenkitli metnine yer verdik. Burada sırasıyla Arapça metin, Osmanlıca tercüme, varsa şerh ve en son metnin günümüz Türkçesine çevirisine değindik. Ayrıca eserdeki her bölümü, ilgili metinde ele alınan konuya göre başlıklandırdık.
Üçüncü bölümde Mehmed Reşîd el-Bağdâdî’nin Eyyühe’l-veled tercüme ve kısmî şerhinin 1305/1887-88’de İstepan Matbaası tarafından yapılan baskısına yer verdik. Ayrıca metnin araştırmacılar tarafından kullanışını kolaylaştırmak adına çalışmanın sonuna lügat, isim/ eser dizini, âyet dizini, hadis dizini ve söz dizini ekledik.
Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler