Ara
24 Saatte Kargoda
Siparişleriniz aşağıda belirtilen şartlar dâhilinde, 24 saat içinde ilgili kargo firmasına teslim edilmektedir.
Hafta içi saat 17.00'ye kadar verilen siparişlerde geçerlidir. Cumartesi-Pazar ve resmi tatil günlerinde alınan siparişlerde geçerli değildir. Saat 17.00'den sonra verilen; ödemesi veya onayı 17.00'den sonra yapılan siparişler ertesi gün işleme alınır. Sepetteki tüm ürünlerin "24 Saatte Kargoda" taahhütüne sahip olması gerekmektedir.

Stoklu ürünlerde, sonradan tespit edilecek ürün kusurları sebebiyle gecikme yaşanabilir.
İade veya iptal gibi işlemler sebebiyle düzenlenen siparişlerde geçerli değildir.
24 saat içinde kargo firmasına verilen siparişlerin adrese teslim süresi, kargo firmasına ve teslimat adresine göre değişebilmektedir.
Mücbir sebep halleri saklıdır. KitapSeç bu taahhütte değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Cinsel Suçlar Seçkin Yayıncılık

SÜPER FİYAT
535.00 TL
Mağaza : KitapSeç
9,9
Yayınevi / Marka : Seçkin Yayınevi
ISBN : 9789750285448
Kazanacağınız Puan : 535 Puan
Basım Tarihi : 2023
Sayfa Sayısı : 424
Kitap Ebatı : 16x24
Bugün Ziyaret : 2 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 690 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : En geç 22 Mayıs Çarşamba gününe kadar
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

Cinsel Suçlar Seçkin Yayıncılık

Cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar; toplumun tepkisini çeken ve hatta toplumda infiale yol açan, bu nedenle de faillerinin en ağır şekilde cezalandırılması beklenen suçlardır. Cinsel dokunulmazlığa karşı suçlara toplumda duyulan hassasiyete, bu suçların cezalarının ağırlığından ve ispatından kaynaklanan zorluklara bağlı olarak, ceza hukuku ve ceza yargılaması hukuku alanında birçok sorunla karşılaşılmaktadır. Bu zorluk yalnızca mağdur ve fail için değil, aynı zamanda sanığı savunan müdafii, hükmü veren hakim ve iddia makamında bulunan cumhuriyet savcısı için de geçerlidir.
Kitapta; Yargıtay kararları kapsamında cinsel saldırı, cinsel istismar, reşit olmayanla cinsel ilişki ve cinsel taciz suçlarına yer verilmiştir. Cinsel suçlarda ispat bölümünde, mağdur beyanına karşı sanığın usuli güvenceleri gözetilerek cinsel suçlarda mağdur beyanının ispat gücü, hem koruma tedbirlerinin tatbikinde hem de hükmün verilmesi bakımından incelenmiştir. Genel ahlaka karşı suçlardan teşhircilik, müstehcenlik ve fuhuş suçları da güncel içtihat ışığında değerlendirilmiştir. Kitapta son olarak; İstanbul Sözleşmesi ve 6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun hakkında pratik ve teorik bilgilere yer verilmiştir.
Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler