Ara
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Dünya Birleşirse Savaşlar Biter Nazmi Öner Platanus Publishing

%25
94.00 TL
70.50 TL
Bu ürün tedarik aşamasındadır
Mağaza : KitapSeç
9,9
Yayınevi / Marka : Platanus Publishing
Yazar : Nazmi Öner
ISBN : 9786258464764
Kazancınız : 23.50 TL
Kazanacağınız Puan : 70 Puan
Basım Tarihi : 2022
Sayfa Sayısı : 339
Kitap Ebatı : 14x21
Bugün Ziyaret : 2 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 399 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : Yaklaşık 2 İş Günü
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

Dünya Birleşirse Savaşlar Biter Nazmi Öner Platanus Publishing

Mevcut dünya devletler sisteminde (kapitalist, faşist, komünist) yani rejim her ne olursa olsun, hepsinde de gücü elinde tutanlar, insan ve insanlığın geneline karşı olup insan-lık onlar için etinden, sütünden, derisinden veya gücünden faydalandıkları bir hayvan veya bitki türünden farksızdır. Mevcut rejimlerin geneli belli güç odaklarının iktidarı için, halkların genelini feda etmeye yani ölümüne çalıştırmaya, sa-vaştırmaya, açlık ve idamlarla toplu öldürmelere hazırdır.
Bunların gözünde çoğu insanın bir robot kadar, faydalandığı bir hayvan kadar bile değeri yoktur. Devletler (ki devlet yöneten demektir) ve bu yüzden yönetenler Şeytan’ı, yani kötülüğü temsil etmektedir. Devletlerin yönetim biçimleri her ne olursa olsun, yönetim davranışları dikkatle incelenirse, iyilik için yapılanlarının bile geri planında bir çıkar ve bir kötülük vardır.
Feodal, kapital, militar belli bir güce dayalı sömürü sis-temlerinde sayıca çok küçük gruplar tüm gücü ele geçirmişken, büyük çoğunluğu oluşturan üretici halk kesimleri köle, işçi, çiftçi gibi çok güçsüz halde olup güç odaklarının istediği doğrultuda yaşamak zorundadır. Günümüzde kapitalizmin içinde anılan bu sistemlerde, yönetenlerin üstünde bir sermaye sınıfı olup bunlar ülke ve küresel ölçekte dünyaya yön vermektedir. Fakat yön iyiden güzelden yana değil, kötüden ve şeytandan yanadır.

Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler