Ara
Satıcı Puanı: 9,8
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Eğitim Örgütleri Yöneticileri İçin İnsan Kaynakları Yönetimi Eğiten Kitap

%15
125.00 TL
106.25 TL
Mağaza : KitapSeç
9,8
Yayınevi / Marka : Eğiten Kitap Yayınları
Yazar : Kolektif
ISBN : 9786258420913
Kazancınız : 18.75 TL
Kazanacağınız Puan : 106 Puan
Sayfa Sayısı : 332
Kitap Ebatı : 16x24
Bugün Ziyaret : 3 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : En geç 10 Aralık Cumartesi gününe kadar
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

Eğitim Örgütleri Yöneticileri İçin İnsan Kaynakları Yönetimi Eğiten Kitap

İnsan kaynakları yönetimi (İKY), insanı bir “kaynak” olarak ele ala­rak, insanın değerini indirgeyen bir bakış açısına sahip olmakla eleştiril­mesine rağmen, eğitim örgütlerinin kendi doğası ve dinamikleri içinde uygulanması gereken bir alan olarak düşünülmektedir. Etkili insan kay­nakları uygulamaları, eğitim örgütlerinin etkililiği ve yeterliliği için kritik öneme sahiptir ve bu alandaki uygulama gerekliliği giderek daha fazla kabul görmektedir. Ancak, ne yazık ki istenen düzeyde gelişemediği, geliştirilen eğitim politikalarında İKY konusunda sistematik ve kap­samlı bir bakış açısının olmadığı görülmektedir. Uygulamada olup bi­tenlere paralel olarak, eğitim yönetimi alan yazınında da kapsamlı İKY uygulamalarını içeren bir sistem oluşturmaya çok az kavramsal önem verilmektedir.

Bu kitap, eğitim yönetimi alanında İKY konusundaki gereksinimle­ri karşılamak adına hazırlanmıştır. Bu kitapta, okuyucunun, hem insan kaynakları yönetimine ilişkin temel kavramlar ve ortaya çıkan güncel yaklaşımlar hakkında bilgi sahibi olması hem de mevcut uygulamalara ilişkin eleştirel bakış açıları geliştirmesi amaçlanmıştır. Eğitim yöneti­mi ve İKY bilimleri arasında köprü kurma amacının benimsendiği bu eserde, okullar için yüksek kaliteli ve kendini adamış insan kaynağını oluşturmaya yardımcı olmak için İKY’nin nasıl şekillendirilebileceği kav­ramsal olarak işlenmiştir.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler