Ara
24 Saatte Kargoda
Siparişleriniz aşağıda belirtilen şartlar dâhilinde, 24 saat içinde ilgili kargo firmasına teslim edilmektedir.
Hafta içi saat 17.00'ye kadar verilen siparişlerde geçerlidir. Cumartesi-Pazar ve resmi tatil günlerinde alınan siparişlerde geçerli değildir. Saat 17.00'den sonra verilen; ödemesi veya onayı 17.00'den sonra yapılan siparişler ertesi gün işleme alınır. Sepetteki tüm ürünlerin "24 Saatte Kargoda" taahhütüne sahip olması gerekmektedir.

Stoklu ürünlerde, sonradan tespit edilecek ürün kusurları sebebiyle gecikme yaşanabilir.
İade veya iptal gibi işlemler sebebiyle düzenlenen siparişlerde geçerli değildir.
24 saat içinde kargo firmasına verilen siparişlerin adrese teslim süresi, kargo firmasına ve teslimat adresine göre değişebilmektedir.
Mücbir sebep halleri saklıdır. KitapSeç bu taahhütte değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Güncel ve Uygulamalı Çok Kriterli Karar Verme Yöntemleri Nobel Bilimsel Eserler

%10
170.00 TL
153.13 TL
Mağaza : KitapSeç
9,9
Yayınevi / Marka : Nobel Bilimsel Eserler
Yazar : Mehmet Şahin
ISBN : 9786254332340
Kazancınız : 16.87 TL
Kazanacağınız Puan : 153 Puan
Basım Tarihi : 2022
Sayfa Sayısı : 232
Kitap Ebatı : 16x24
Bugün Ziyaret : 5 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 690 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : En geç 26 Nisan Cuma gününe kadar
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

Güncel ve Uygulamalı Çok Kriterli Karar Verme Yöntemleri Nobel Bilimsel Eserler

Karar verme, en basit düzeyden en kompleks düzeye kadar her seviyede karşılaşılabilen bir durumdur. Karar verme konusunda sistematik ve bilimsel yaklaşımlar olan “Çok Kriterli Karar Verme” yöntemleri bu kitabın temel konusunu oluşturmaktadır. Ele alınan konular mümkün olduğunca açık ve anlaşılır şekilde anlatılmaya çalışılmıştır. Kitapta yer alan yöntemlerin herkes tarafından anlaşılabilmesi için sağlık, enerji, ulaşım, üretim gibi farklı alanlardan örnek problemlere yer verilmiş ve bu problemler aşamalar hâlinde detaylı olarak çözümlenmiştir.
Bu kitapta; kriterlerin ağırlıklandırılması için BWM, CRITIC, Entropy, IDOCRIW, MEREC, MW, SD ve SWARA olmak üzere 8 adet ve alternatiflerin değerlendirilmesi ve sıralanması için ARAS, CoCoSo, CODAS, COPRAS, EDAS, MABAC, MAIRCA, MARCOS, MAUT, ROV, TODIM, TOPSIS, WASPAS, WPM ve WSM olmak üzere 15 adet, toplamda ise 23 adet Çok Kriterli Karar Verme yöntemine yer verilmiştir. Özellikle, uygulandıkları problemlere etkin çözümler sağlayan ve yaygın olarak kullanılan yöntemlere ve son dönemde sunulan, güncel yöntemlere yer verilmeye çalışılmıştır.
Bu kitabın, lisans ve lisansüstü seviyedeki öğrenciler, ilgili alanda çalışmakta olan veya çalışmayı planlayan araştırmacı ve akademisyenler, ayrıca karar verme süreçlerinde sistematik ve bilimsel bir yaklaşıma ihtiyaç duyan her alandaki karar vericiler için yol gösterici bir kaynak olacağı düşünülmektedir.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler