Ara
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

İş Güvenliği Uzmanlığı Ekin Basım Yayın

%15
250.00 TL
212.50 TL
Mağaza : KitapSeç
9,9
Yayınevi / Marka : Ekin Basım Yayın
ISBN : 9786053270874
Kazancınız : 37.50 TL
Kazanacağınız Puan : 212 Puan
Basım Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 890
Kitap Ebatı : 16x23
Toplam Satılan : 7 Adet
Bugün Ziyaret : 3 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : 24 Saatte Kargoda
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir
ş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Sınavlarına Hazırlık - Teoman Akpınar
 
İş sağlığı güvenliği uzmanlığı sınavlarına girecek olan adaylara yeni bir çalışma kaynağı olarak hazırlanan kitabımızın 3. Baskısında, Torba yasa olarak bilinen ve 11. Eylül.2014 Tarihli Resmi Gazete'nin Mükerrrer sayısında yayınlanan; " İş Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması İle Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun" ile getirilen değişiklikler kitaba işlenmiştir.
 
Tüm eski sınav soruları taranarak ilgili konu özetleri hazırlanmıştır. Yüzlerce test sorusuna ve cevaplarına yer verilerek adayların hem konuları hem de mevzuatı öğrenmesi için gayret sarf edilmiştir.
 
Adayların mutlakla okuması gereken özellikle 2012-2014 yılları arasında yayınlanan yeni yönetmelikler tam metin olarak kitapta yer almış; İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve iş sağlığı ve güvenliğini ilgilendiren tüm kanun, tüzük ve yönetmelikler ile tebliğler ve bunlara ilişkin test soruları ve cevaplarına yer verilmiştir.
 
Konu Başlıkları
 
İş Sağlığı ve Güvenliği Konu Özetleri
İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı
Çıkmış Sınav Soruları ve Cevapları
Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler