Ara
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği İşçi ve İşveren Rehberi On İki Levha Yayınları

SÜPER FİYAT
114.40 TL
Mağaza : KitapSeç
9,9
ISBN : 9786051522135
Kazanacağınız Puan : 114 Puan
Sayfa Sayısı : 298
Kitap Ebatı : 17x24
Bugün Ziyaret : 2 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 399 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : En geç 09 Ekim Pazartesi gününe kadar
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

İş Sağlığı ve Güvenliği İşçi ve İşveren Rehberi On İki Levha Yayınları


Herhangi bir işyerinde çalışanların ya da herhangi bir işletmeyi yönetenlerin özellikle iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin kuralları bilmesi gerekmektedir. Hukuki normların bilinmesi ve uygulanması öncelikle işverenlere yüklenmiş bir borç olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak çalışanların da hak ve menfaatlerini bilmesi ve bu kuralların işveren tarafından yerine getirilmesi için çaba sarf etmesi gerekebilmektedir.

Çalışanların bunu yapabilmesi için hukukun getirdiği kavramını hem işverenin yükümlülükleri hem de çalışanların hakları ve görevleri açısından ele almıştır. Bu nedenle öncelikle 4857 Sayılı İş Kanunu ve bu kanuna bağlı olarak çıkarılan yönetmeliklerine göre işverenlerin görev, yetki ve yükümlülükleri incelenmiş, ikinci olarak 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve Yönetmeliklerine göre işverenlerin görev, yetki ve yükümlülüklerine yer verilmiş son olarak ise çalışanların bilgilendirilmesi, eğitimi, görüşlerinin alınması ve katılımlarının sağlanması konusunda işverenlerin sorumlulukları ile çalışanların yükümlülükleri açıklanmaya çalışılmıştır.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler