Ara
24 Saatte Kargoda
Siparişleriniz aşağıda belirtilen şartlar dâhilinde, 24 saat içinde ilgili kargo firmasına teslim edilmektedir.
Hafta içi saat 17.00'ye kadar verilen siparişlerde geçerlidir. Cumartesi-Pazar ve resmi tatil günlerinde alınan siparişlerde geçerli değildir. Saat 17.00'den sonra verilen; ödemesi veya onayı 17.00'den sonra yapılan siparişler ertesi gün işleme alınır. Sepetteki tüm ürünlerin "24 Saatte Kargoda" taahhütüne sahip olması gerekmektedir.

Stoklu ürünlerde, sonradan tespit edilecek ürün kusurları sebebiyle gecikme yaşanabilir.
İade veya iptal gibi işlemler sebebiyle düzenlenen siparişlerde geçerli değildir.
24 saat içinde kargo firmasına verilen siparişlerin adrese teslim süresi, kargo firmasına ve teslimat adresine göre değişebilmektedir.
Mücbir sebep halleri saklıdır. KitapSeç bu taahhütte değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

İslâm Tarihinden Meşhurlar Büyüyen Ay Yayınları

%29
300.00 TL
216.00 TL
Mağaza : KitapSeç
9,9
Yayınevi / Marka : Büyüyen Ay Yayınları
Yazar : Muallim Naci
ISBN : 9786257608633
Kazancınız : 84.00 TL
Kazanacağınız Puan : 216 Puan
Basım Tarihi : 2022
Sayfa Sayısı : 432
Kitap Ebatı : 13,5x21
Bugün Ziyaret : 3 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 690 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : En geç 17 Nisan Çarşamba gününe kadar
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

İslâm Tarihinden Meşhurlar Büyüyen Ay Yayınları

Bu kitap, şair; tenkit, lugat ve edebiyat tarihi çalışmalarıyla tanınan müellif Muallim Nâci’nin (1850-1893) mensur eserlerinden olan Esâmî’nin Latinize metninden oluşmaktadır. Muallim Naci bu eseri, İslâm tarihinde farklı alanlarda öne çıkmış bazı kişileri, çocuklara ve gençlere tanıtmak amacıyla yazmıştır. Eser, 1890 tarihinde İstanbul’da basılmıştır. Eserde önce 700 kişinin teracim-i ahvaline yer verilmiş, daha sonra kitabın sonuna 150 kişiyi ihtiva eden bir Zeyl eklenmiştir. Muallim Nâcî’nin metni sunulan Esâmî’sinde ashâb, dühât (dâhiler), eimme (imamlar), Ensâr, etıbbâ (tabipler), evliyâullâh, fukahâ (fakihler), hükemâ (bilge kişiler ve filozoflar), kuzât (kadılar), muhaddisîn (Hadis bilginleri), mütekellimin (Kelâm âlimleri), urefâ-yı meşâyıh (sufi şeyhler), nuhât (nahiv bilginleri), ulemâ, üdebâ, rüvât (Hadis ravileri), şuarâ, tâbiîn, eimme-i erbaa, hulefâ ve hükümdarlar gibi birçok gruba mensup ünlü kişiler yer almıştır.
 
Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler