Ara
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Kolay Öğrenme Yöntemiyle Yaz Sil Bölme İşlemi Oyunu Dikkat Atölyesi Yayınları

%10
187.00 TL
168.30 TL
Mağaza : KitapSeç
9,9
Yayınevi / Marka : Dikkat Atölyesi Yayınları
Yazar : Kolektif
ISBN : 9786258280272
Kazancınız : 18.70 TL
Kazanacağınız Puan : 168 Puan
Basım Tarihi : 2023
Sayfa Sayısı : 72
Kitap Ebatı : 13,5 x 21
Bugün Ziyaret : 5 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 299 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : En geç 25 Eylül Pazartesi gününe kadar
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

Kolay Öğrenme Yöntemiyle Yaz Sil Bölme İşlemi Oyunu Dikkat Atölyesi Yayınları

Bölme Öğreten Oyuncak Kolay Öğrenme Yöntemiyle Yaz Sil Bölme İşlemi Oyunu
Çocuğunuzun bölme işlemini zihinden pratik işlemler yaparak öğrenmesini ister misiniz? Çocuğunuza bölme işlemini defalarca öğretmenize rağmen bölme işlemlerini yapmakta güçlük çekiyor, unutuyor, sürekli karıştırıyor ve bir türlü öğrenemiyor ise kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemi oyunu tam size göre.
 
Tak çek kolay öğrenme yöntemi, çocukların bölme işlemini kolayca öğrenerek bilgileri eğlenceli bir şekilde pekiştirmesine yardımcı olur. Dikkat atölyesi yayınları çocuklar için uzmanlar tarafından tasarlanan kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemi oyunu sayesinde, çocuklar kalemi takıp çekerek kendi kendilerine çalışmaktan mutluluk duyacaktır.
 
Kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemi oyunu, çocuklar için hem eğlenceli hem de öğreticidir. Ayrıca tak çek kontrol paneli sayesinde bölme işlemlerinin cevaplarını kendi kendine kontrol etme fırsatı verir. Tak çek kontrol panelli kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemi oyunu çocuğunuzun bölmeyi hızlı öğrenmesini ve hatırlamasını geliştirmenin harika bir yoludur.
 
Eğlenceli bölme işlemi oyunu bilgi kartları kolay öğrenme için ne kadar etkilidir?
Eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunan bölme öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemi oyunu, çocukların hızlı ve kolayca öğrenmesine katkı sağlar. Öğretmenler tarafından tavsiye edilen bölme öğreten oyuncak öğrencilerin bölme işlemlerini kolayca öğrenmesine ve tekrarlayan bilgileri yanıtlarken daha güvende olmalarına katkı sağlar.
 
Bölme öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemi yaz sil bölme işlemi oyunu kartlarıyla öğrenme süreci, hafıza performansını arttırmanın en şaşırtıcı yoludur. Bölme işlemi oyunu, çocukların bölme işlemlerini kolayca öğrenmesine katkı sağlayarak matematik becerilerini geliştirmeye yardımcı kanıtlanmış bir oyundur.
 
Dikkat atölyesi yayınları uzman eğitimcileri tarafından hazırlanan bölme öğreten kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemi oyunu aktivite kartları çift taraflıdır. Her yüzünde farklı bölme işlemleri yer alır. Bölme öğreten oyuncakla zihinden pratik bölme işlemi soruları hafıza, zeka gelişimi, mantık ve muhakeme, düşünme becerisi, dikkat ve odaklanma gibi alanların gelişmesine yardımcı oluyor.
 
Kolay Öğrenme Yöntemiyle Yaz Sil Bölme İşlemi Öğreten Oyuncak Nasıl Oynanır?
Bölme öğreten oyuncak tak çek kontrol panelli kolay öğrene yöntemiyle yaz sil bölme işleminin ön ve arka tarafı bir test gibi inşa edilmiştir. Her bir delik bir cevap şıkkı gibi düşünülerek yapılmıştır. Bölme işleminin doğru olması için uygun cevap seçeneği bulup altındaki deliğe kalemi takmamız gerekiyor. Cevap doğru ise kartı yukarı doğru çektiğimizde kart panelden kolayca çıkarılıyor. Eğer yapılan bölme işlemi yanlış ise kalem kilit görevi görür ve kartı çıkmaz. Bu durumda bir sonraki bölme işlemine geçemezsiniz. Doğru sonucu buluncaya kadar kalemi takıp kartı çekerek doğru cevap seçeneğini bulunur. Bölme öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemini öğrenmek isteyen her çocuk bu işlemi tekrar tekrar yaparak görsel algı becerisi sayesinde kendi kendine bölme işlemlerini öğrenebilir.
 
Bölme öğreten kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemi oyununun hem ön hem de arka yüzeyinde yaz sil kalem kullanılarak işlemler yapılır. Kutunun arka penceresi sadece bölme işleminin görülmesini sağlar. Cevap şıklarını görmeden bölme işlemini tahmin etmeye çalışır. Doğru kelimeyi görmek için panel üzerinde kartlar hafifçe yukarı doğru çekilir ve panel altında kalan cevabın ortaya çıkması sağlanır. 
Bölme öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemi oyunu çocukların severek oynadığı ve tekrar tekrar eğlenceli bir şekilde öğrendiği uzmanlar tarafından tasarlanan bir oyundur. Bu oyun sayesinde çocuklar bir ebeveynden yardım almadan kendi kendine bölme işlemini tak çek yaparak öğrenir. Görsel algı becerisini de devreye sokan bölme öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemi oyunu sürekli unutan defalarca öğretmenize rağmen sürekli karıştıran çocuklar için umut oldu.
 
Bölme İşlemi Öğretmenin Püf Noktaları
Okullarda ritmik sayma yöntemiyle öğretilen bölme işlemini ezberleme çocuklarda sıklıkla karıştırılmaya sebep olabiliyor. Uzmanlar tarafından geliştirilen bölme öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemi oyunu görsel algı becerisiyle çocuğun kendi kendini test ederek kolay ve hızlı bir şekilde öğrenmesini sağlıyor.
 
Dört işlemin temelini oluşturan bölme işlemi genellikle 2. sınıfta ve 3. sınıfta öğrencilere öğretilir. Yıllardır hemen hemen hepimizin pratik işlem yapmada yaşadığı sorunlar bölme öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemi oyunu sayesinde artık sorun olmaktan çıkıyor. Çocukları okul çağına gelen ebeveynlerin en çok aradığı soruların başında bölme işlemini çocuklarıma en kolay ve hızlı nasıl öğretirim sorusu gelmektedir.
 
İşte bölme işlemini kolayca, pratik ve hızlı öğreteceğiniz bir yöntem olan bölme öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle bölme işlemi oyunu sayesinden bölme işlemi ebeveynler için kabus olmaktan çıkıyor.
 
Bölme İşlemi En Kolay Nasıl Yapılır?
Yaşamın her alanında hemen her yerde karşımıza çıkan bölme işlemini zihinden pratik olarak yapma birçok öğrencinin matematik dersinden korkmasına neden olmuştur. Bölme işlemini zihinden pratik olarak yapmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlar arasında bölme işlemini şarkı haline getirme, zihinden eğlenceli öğretici bölme işlemi kitabında alıştırma ve etkinlikler yapmak, yazarak çalışma, ritmik sayma ve karşılıklı soru cevap gibi yöntemler yer almaktadır.
 
Küçük yaşlardan itibaren bölme işlemini kolayca öğretmek isteyen ebeveynler için uzmanlar tarafından hassasiyetle hazırlanan bölme öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil bölme işlemi oyunu sayesinde çocuklar fiziksel olarak hem oyun oynamış olacak hem de kaliteli zaman geçirerek bölme işlemini kolayca zihinden yapacaktır.
 
Kutu içeriği :
 
- Kolay öğrenme yöntemini destekleyen tak çek kontrol panelli kutu
- Yazılıp silinebilir çift taraflı 72 görev kartı
- 142 aktivite
- Yaz sil kalem
 
Yaş Grubu : 7 yaş ve üzeri için uygundur.
 
 
Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler