Ara
Satıcı Puanı: 9,8
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Mahremiyetin Sonu Literatürk Academia

SÜPER FİYAT
130.00 TL
Mağaza : KitapSeç
9,8
Yayınevi / Marka : Litera Türk Yayınları
Yazar : Kolektif
ISBN : 9786257606707
Kazanacağınız Puan : 130 Puan
Sayfa Sayısı : 392
Kitap Ebatı : 13x21
Bugün Ziyaret : 2 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : En geç 28 Kasım Pazartesi gününe kadar
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

Mahremiyetin Sonu Literatürk Academia

Bilgi Çağında teknolojinin gelişip yaygınlaşmasıyla birlikte dijital teknolojiler gündelik yaşamın her alanında kullanılmaya başlanmıştır. Teknolojinin hayatın her alanında kullanılmasıyla kişisel verilerin ihlal edilmesi söz konusudur. Kişisel veriler dijital ortamlarda kaydedilip saklanabilmekte gerektiğinde işlenip kullanılabilmektedir. Bu durumun yarattığı en büyük problem bu verilerin bireylerin rızası olmadan kullanılmasıdır. Verilerin izinsiz kullanılması dijital ortamlarda veri güvenliği ve mahremiyet sorunlarını ortaya çıkarmaktadır.
        Kitap dijital iletişimin yaygınlık kazanmasıyla ortaya çıkan mahremiyet ve veri güvenliği sorunlarını konu almaktadır. Mahremiyet ve veri güvenliği konusunda ortaya çıkan sorunları ve çözüm önerilerini  interdisipliner, multidisipliner ve transdisipliner bir şekilde ortaya koyan kitapta dijital dönüşüm, mahremiyet ve veri güvenliği iletişim, hukuk, bilgisayar bilimleri, eğitim bilimleri açısından ele alınmaktadır. Kitapta farklı bilim alanlarından yazarların makaleleri ve fikirlerine yer verilmiştir. Dijital iletişim, mahremiyet ve veri güvenliği konusunda temel kavramlara ve teknolojik gelişmelere farklı yaklaşımlar sunan kitap, bu konuda çalışmalar yapan ve konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere yol gösterici olacaktır.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler