Ara
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Öğreten Öğretmen Anıları Eğiten Kitap

%20
100.00 TL
80.00 TL
Bu ürün tedarik aşamasındadır
Mağaza : KitapSeç
9,9
Yayınevi / Marka : Eğiten Kitap Yayınları
ISBN : 9786257527071
Kazancınız : 20.00 TL
Kazanacağınız Puan : 80 Puan
Basım Tarihi : 2022
Kitap Ebatı : 16x24
Bugün Ziyaret : 3 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 199 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : Yaklaşık 2 İş Günü
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

Öğreten Öğretmen Anıları Eğiten Kitap

Aileden sonra çocuğun güvendiği ilk kişi, sığınılacak limandır öğretmen. Rol modeldir. Bu sebeple öğretmenlik, her insanın çocukluk hayalleri arasında yer alan meslekler arasındadır.
Hayaller ve hayatlar zamanla değişir. Kimileri hayallerini gerçekleştirmek, kimileri de hayat şartları gereği öğretmenlik mesleğini seçer. Branşına göre kimi köyde, kimi kasabada kimisi de şehir merkezinde göreve başlar. Göreve başladığı yere göre yaşam alanı ve çevresi değişir
öğretmenin. Karşılaştığı herkes hayatına bir iz bırakır. Bazı izler hayat boyu unutulmaz. Geçmişe her dönüldüğünde ilk günkü gibi taze bir şekilde orada bekler.
Öğretmenlik mesleğine ait birçok bilgi üniversitede öğretmen adaylarına okutulur. Çoğu zaman teorik olarak verilen bilgilerin gerçek hayatta deneyimi faklıdır. Bu kitapta on iki öğretmen arkadaşımla birlikte öğretmenlik yaşantılarımıza yer verdik. Olaylar gerçek olup kişi isimleri
değiştirilmiştir. Sadece yaşantıyı vermekle kalmayıp aynı zamanda bu yaşantının bize kazandırdıklarını da çıkarım olarak okuyucuya sunduk.
Eğitime dair teorik bilgilerin vücut bulmuş hali diyebileceğim Öğreten Öğretmen Anıları kitabımızı; yolu okuldan geçen, okul yaşantısını yakından tanımak isteyen, olayların öğretmen tarafından nasıl yaşanıp bu olaylar karşısında öğretmenin neler hissettiğini bilmek isteyen herkesin beğeniyle okuyacağına ve kendi çıkarımlarını yapacağına inanıyorum.
Bu Ürünü Satan Diğer Mağazalar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler