Ara
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Öğretim İlke ve Yöntemleri Anı Yayıncılık

%10
150.00 TL
135.00 TL
Mağaza : KitapSeç
9,9
Yayınevi / Marka : Anı Yayıncılık
Yazar : Kolektif
ISBN : 9786051707907
Kazancınız : 15.00 TL
Kazanacağınız Puan : 135 Puan
Basım Tarihi : 2023
Sayfa Sayısı : 474
Kitap Ebatı : 16 x 24
Bugün Ziyaret : 3 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 199 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : En geç 10 Haziran Cumartesi gününe kadar
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

Öğretim İlke ve Yöntemleri Anı Yayıncılık

 
Bu kitabın yazılmasında ilham kaynağı; çağdaş öğretim model, yaklaşım, yöntem ve teknikleri ile bunların uygulamaları konusunda kendisini geliştirme çabasında olan öğretmen adaylarımız ve öğretmenlerimiz olmuştur. Bilginin sürekli değiştiği, sorgulamanın öneminin ve gerekliliğinin arttığı günümüzde, yüz yıl öncesinde kullanılan eğitim durumlarını günümüz sınıflarına taşımak bir ironidir diye düşünüyoruz.
Merak eden, araştıran, sorgulayan, problem çözebilen, iş birliği yapabilen ve sorumluluk sahibi öğrenciler yetiştirebilmek, okullarımızın ve öğretmenlerimizin temel amacıdır. Bu durumda öğretim yöntemlerinde ve teknolojilerindeki değişiklikleri merak eden, etrafında olup biteni sorgulayan ve problemlere çözüm üreten, anlamlı öğretimin sorumluluğunu yerine getirebilmek için “Nasıl öğretirim?” sorusunun yanıtını araştıran öğretmenlere gereksinim duymaktayız. Bu yönüyle kitabın, Öğretim İlke ve Yöntemleri ile Özel Öğretim Yöntemleri derslerinde, ayrıca Öğretmenlik Uygulaması ve Okul Deneyimi uygulamalarında, öğretmen adaylarına kılavuzluk etmesi ve öğretmenler için öğretimde bir kaynak olması en büyük amacımız.
 
Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler