Ara
24 Saatte Kargoda
Siparişleriniz aşağıda belirtilen şartlar dâhilinde, 24 saat içinde ilgili kargo firmasına teslim edilmektedir.
Hafta içi saat 17.00'ye kadar verilen siparişlerde geçerlidir. Cumartesi-Pazar ve resmi tatil günlerinde alınan siparişlerde geçerli değildir. Saat 17.00'den sonra verilen; ödemesi veya onayı 17.00'den sonra yapılan siparişler ertesi gün işleme alınır. Sepetteki tüm ürünlerin "24 Saatte Kargoda" taahhütüne sahip olması gerekmektedir.

Stoklu ürünlerde, sonradan tespit edilecek ürün kusurları sebebiyle gecikme yaşanabilir.
İade veya iptal gibi işlemler sebebiyle düzenlenen siparişlerde geçerli değildir.
24 saat içinde kargo firmasına verilen siparişlerin adrese teslim süresi, kargo firmasına ve teslimat adresine göre değişebilmektedir.
Mücbir sebep halleri saklıdır. KitapSeç bu taahhütte değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Sağlık Hizmetlerinde Performans Yönetimi Siyasal Kitabevi

%15
180.00 TL
153.00 TL
Mağaza : KitapSeç
9,9
Yayınevi / Marka : Siyasal Kitabevi
Yazar : Kolektif
ISBN : 9786257424806
Kazancınız : 27.00 TL
Kazanacağınız Puan : 153 Puan
Basım Tarihi : 2023
Sayfa Sayısı : 218
Kitap Ebatı : 16 x 24
Bugün Ziyaret : 2 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 690 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : En geç 06 Mart Çarşamba gününe kadar
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

Sağlık Hizmetlerinde Performans Yönetimi Siyasal Kitabevi

Dünya nüfusu son yüz yılda dört kat artış göstererek sekiz milyara ulaşmıştır. Birçok ülkenin refah seviyesi yükselirken, halen yoksullukla ve hatta açlıkla mücadele eden ülkeler mevcuttur. Ülkelerin bir kısmı obezite gibi yaşam tarzından kaynaklanan hastalıklar yada kronik hastalıklarla uğraşırken kimi ülkeler ise halen bebek ölüm oranlarını azaltmaya çalışmakta ve bulaşıcı hastalıklarla mücadele etmektedir.
 
Dünya Sağlık Örgütünün 2006 yılı dünya sağlık raporuna göre sağlık hizmet kaynaklarının ve hastalık yüklerinin dağılımında dünya genelinde büyük dengesizlikler vardır. Gelişmiş ülkeler global hastalık yüklerinin çok azını üzerlerinde taşırken dünya genelindeki sağlık hizmet kaynaklarının ağırlıklı bölümünü tüketmektedir. Aksine, gelişmekte olan ülkeler ise kısıtlı hizmet üretim olanakları ile global hastalık yüklerinin büyük bir kısmı ile mücadele etmektedir.  Söz konusu dengesizlikler toplumların sağlık hizmetlerine ulaşımını etkilemekte ve sağlık hizmetlerinin sunumunu güçleştirmektedir. Pandemiler de son yirmi yılda sağlık sistemlerinin direncini sert bir şekilde test etmekte olup söz konusu durum ilerleyen yıllarda da tekrar edecek gibi görünmektedir. Dünya Sağlık Örgütünün Herkes için Sağlık hedefine ulaşabilmesi için kaynak dağılımının daha adil olduğu, verimli ve etkili hizmet sunan sürdürülebilir sağlık sistemlerine ihtiyaç vardır.
 
Sürdürülebilir bir sağlık sistemi için kaynakların üretkenliğinin bilinmesi ve bu kaynakların dengeli bir şekilde topluma tahsis edilmesi gerekir. Diğer bir deyişle, rasyonel sağlık politikaları oluşturmak için kaynakların nasıl kullandığının ve söz konusu kaynaklarla hangi sonuçların üretildiğinin bilinmesi gerekmektedir. Performans ölçüm yöntemleri kaynakların ne kadar verimli ve etkili kullanıldığı konusunda bizlere yol göstermektedir. Bu kitapta performans ölçüm yöntemleri sağlık hizmetleri özelinde değerlendirilmiştir. Araştırmacılar ve karar alıcıların uygulayabilecekleri araçlar ortaya konmuş olup güncel sağlık verileri ile uygulama ve analizler yapılmıştır.
Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler