Ara
Satıcı Puanı: 9,8
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Salome Oscar Wilde Scala Yayıncılık

SÜPER FİYAT
48.00 TL
Mağaza : KitapSeç
9,8
Yayınevi / Marka : Scala Yayıncılık
Yazar : Oscar Wilde
ISBN : 9786057110169
Kazanacağınız Puan : 48 Puan
Basım Tarihi : 2022
Sayfa Sayısı : 76
Kitap Ebatı : 13x19
Bugün Ziyaret : 3 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 99 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : En geç 20 Ağustos Cumartesi gününe kadar
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

Salome Oscar Wilde Scala Yayıncılık

Herodias
Sizin hakkınızda ne dediğini duyuyor musunuz? Solucanlar tarafından yeneceğini söylüyor.

Herod
Benim hakkımda konuşmuyor. Asla bana karşı konuşmaz. Konuştuğu, Kapadokya Kralı; benim düşmanım olan Kapadokya Kralı. Solucanlar tarafından yenecek olan o. Ben değilim. Asla bana karşı konuşmaz bu kahin, kardeşimin karısını karım yapmakla işlediğim günah hariç. Haklı olabilir. Zira, gerçekten sen kısırsın.

Heoridas
Ben kısırım, öyle mi? Bunu siz söylüyorsunuz, her zaman kızıma bakan siz, zevkiniz için dans etmesini istediğiniz siz? Aptal gibi konuşuyorsunuz. Bir çocuk doğurdum. Sizin çocuğunuz yok, hayır, kölelerinizin birinden bile. Kısır olan sizsiniz ben değil.

Herod
Sus kadın! Sana kısır olduğunu söylüyorum. Bana çocuk doğurmadın ve kahin evliliğimizin gerçek bir evlilik olmadığını söylüyor. Evliliğimizin bir ensest evliliği, günahkar bir evlilik oldğunu söylüyor... Korkarım haklı; eminim haklı. Ama şimdi bunları konuşmanın zamanı değil. Bu anda mutlu olacağım. Gerçekten mutluyum. Eksiğim yok.

Herodias
Bu akşam eğleniyor olmanıza memnunum. Adetiniz değildir. Ama geç oldu. Unutmayın ki gün doğarken ava çıkacağız. Sezar'ın elçilerine itibar gösterilmeli, değil mi?

Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler