Ara
24 Saatte Kargoda
Siparişleriniz aşağıda belirtilen şartlar dâhilinde, 24 saat içinde ilgili kargo firmasına teslim edilmektedir.
Hafta içi saat 17.00'ye kadar verilen siparişlerde geçerlidir. Cumartesi-Pazar ve resmi tatil günlerinde alınan siparişlerde geçerli değildir. Saat 17.00'den sonra verilen; ödemesi veya onayı 17.00'den sonra yapılan siparişler ertesi gün işleme alınır. Sepetteki tüm ürünlerin "24 Saatte Kargoda" taahhütüne sahip olması gerekmektedir.

Stoklu ürünlerde, sonradan tespit edilecek ürün kusurları sebebiyle gecikme yaşanabilir.
İade veya iptal gibi işlemler sebebiyle düzenlenen siparişlerde geçerli değildir.
24 saat içinde kargo firmasına verilen siparişlerin adrese teslim süresi, kargo firmasına ve teslimat adresine göre değişebilmektedir.
Mücbir sebep halleri saklıdır. KitapSeç bu taahhütte değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

SOSYAL HİZMET UYGULAMA MODELLERİ -Vaka Örnekleriyle- Nobel Akademik Yayıncılık

%10
280.00 TL
252.00 TL
Mağaza : KitapSeç
9,9
Yayınevi / Marka : Nobel Akademik Yayıncılık
Yazar : Fran Bromage
ISBN : 9786253971236
Kazancınız : 28.00 TL
Kazanacağınız Puan : 252 Puan
Sayfa Sayısı : 402
Kitap Ebatı : 16,5x24
Toplam Satılan : 5 Adet
Bugün Ziyaret : 2 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 690 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : En geç 22 Mayıs Çarşamba gününe kadar
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

SOSYAL HİZMET UYGULAMA MODELLERİ -Vaka Örnekleriyle- Nobel Akademik Yayıncılık

Ruh sağlığı alanında karşılaşılan sorunlar, bireylerin yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen ve küresel bağlamda da önde gelen sorunlardan biridir. Ruh sağlığının birçok sosyal belirleyicisinin olduğu göz önünde bulundurulduğunda sosyal hizmet uzmanları, ruh sağlığı sorunlarının sağaltımında bütüncül yaklaşımlarıyla eşsiz bir konuma sahiptir. Ülkemizde artan ruh sağlığı sorunları nedeniyle sosyal hizmet uzmanlarının uygulama modelleri hakkında bilgi donanımına, eleştirel düşünme ve analiz kapasitesine ve tüm bunları etkili müdahalelere dönüştürme becerisine her zamankinden daha fazla ihtiyaç bulunmaktadır.
Bu kitap; birey, aile ve grup düzeyinde farklı uygulamaları kapsayan on altı bölümden oluşmakta ve sosyal hizmet uygulama modellerine kapsamlı bir genel bakış sunarak bu modellerin tarihçesini, temel kavramlarını ve günümüz dünyasındaki uygulamaları hakkında bilgi vermektedir. Kitapta; anlam merkezli terapiler, anlatı terapisi, bilişsel davranışçı ve bilinçli farkındalık temelli terapi, çözüm odaklı kısa terapi, feminist terapi ve feminist sosyal hizmet uygulaması, görev odaklı sosyal hizmet uygulaması, kişilerarası ilişkiler terapisi, krize müdahale, motivasyonel görüşme, oyun terapisi, pozitif psikoterapi, sorun çözme modeli, psikodrama, sanat terapisi, Virginia Satir aile terapisi ve yaratıcı drama uygulama modellerine yer verilmektedir.
Vaka örnekleri de içeren her bölüm, bu modellerin klinik ortamdaki yansımalarını ortaya koyarak sosyal hizmet uzmanlarının danışanlarıyla çalışırken kullanabilecekleri farklı yaklaşımlar hakkında derin bir anlayış sunmaktadır. Kitap; sosyal hizmet öğrencileri, sosyal hizmet uzmanları ve ruh sağlığı alanında çalışan diğer meslek elemanları için paha biçilmez bir kaynak niteliğindedir.
Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler