Ara
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Yazı Mektebi Akıl Fikir Yayınları

SÜPER FİYAT
80.00 TL
Bu ürün tedarik aşamasındadır
Mağaza : KitapSeç
9,9
Yayınevi / Marka : Akıl Fikir Yayınları
ISBN : 9786256403512
Kazanacağınız Puan : 80 Puan
Basım Tarihi : 2023
Sayfa Sayısı : 160
Kitap Ebatı : 13 x 19,5
Bugün Ziyaret : 2 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 399 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : Yaklaşık 2 İş Günü
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

Yazı Mektebi Akıl Fikir Yayınları

“Yazı, Editörlük ve Medya Kursu” samimiyetle çıkılan uzun soluklu bir yolculuğun adıdır. Okumaya ve yazmaya meraklı adayların sabırla, sevgiyle, bilimle, milli kültür ve edebî zevkle yoğrulduğu, tecrübe kazandığı bir ocağın adıdır. Edebiyatçı ve araştırmacı yazar Mehmet Nuri Yardım Hoca’nın farklı mekân ve şehirlerde binlerce öğrenciyle 15 yıldır sürdürdüğü mektebin adıdır. Yazı Mektebi kitabı bu birikimin ete kemiğe bürünmüş hâlidir.   
Elbette bazı kurs ve atölye çalışmaları kitap olarak derlenip yayınlanmaktadır. Bu tür çalışmalar, yazı hayatımıza yeni ses ve nefes getirmektedir. Hevesli yazar adaylarını hedefli yazarlara dönüştürmektedir. Emekler takdir edilmektedir marifet iltifata tabidir sözü gereğince. “YAZI MEKTEBİ”nin de bu gelenekte güzel bir örnek olacağına inanmaktayız.
 
Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler