Ara
Satıcı Puanı: 9,8
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

YKSDİL Skyward Video Çözümlü 5 Fasikül Deneme Sınavı Yanıt Yayınları

%17
75.00 TL
62.25 TL
Mağaza : KitapSeç
9,8
Yayınevi / Marka : Yanıt Yayınları
ISBN : 9786257943024
Kazancınız : 12.75 TL
Kazanacağınız Puan : 62 Puan
Sayfa Sayısı : Deneme
Kitap Ebatı : 19x27
Toplam Satılan : 48 Adet
Bugün Ziyaret : 9 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 99 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : En geç 12 Ağustos Cuma gününe kadar
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

YKSDİL Skyward Video Çözümlü 5 Fasikül Deneme Sınavı Yanıt Yayınları

SKYWARD Milli Eğitim Bakanlığı’nın yeni İngilizce öğretim programıyla ve Avrupa Birliği’nin Yabancı Dil Öğretimi Çerçevesi ile uyumludur. Skyward A1 ve A2 dil düzeylerine uygun İngilizce seviyesine sahip 10 üniteden oluşmaktadır. Her bir ünitede tema sayfasıyla (Cover Page) birlikte kelime (Vocabulary), dil bilgisi (Grammar), okuma (Reading), günlük İngilizce (Everyday Language), tekrar (Revision) ve örnek sınav (Exam Sample) bölümleri yer almaktadır.
COVER PAGE (Tema Sayfası)
Tema sayfasındaki kazanımlara dikkat ediniz. Böylelikle diğer sayfalarda elde edilecek kazanımların neler olabileceğinin farkına varacak ve etkinlikleri tamamlayarak daha bilinçli ve etkili bir şekilde dil kazanımlarına sahip olabileceksiniz.
VOCABULARY (Kelime)
Kelime sayfaları sizlere temayla ilgili zengin bir içerik sunmakta ve çok çeşitli kelime etkinlikleriyle öğrenmeniz desteklenmektedir. Bu sayfalar kelime dağarcığınızı genişletecektir. Kelime bankalarında (Vocabulary Bank) kelimelerin Türkçe karşılıklarının olması, anlamlarına ulaşmanızı kolaylaştırıp çalışma hızınızı artıracaktır. Ayrıca, kitap kapağının uzantısını kullanarak istediğinizde bu alanları kapatıp kendinizi check edebileceksiniz. Bu uygulamanın amacı sizlere bu kısımlarda kullanılan kelime veya ifadeleri daha çabuk kavratmaktır.
GRAMMAR (Dil Bilgisi)
Dil bilgisi sayfaları sizlerin temayı daha iyi kavramanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Dil Bilgisi Bankalarında İngilizce dil bilgisi kuralları Türkçe olarak verilmiştir. Böylece bu kuralları daha çabuk kavrayabilecek ve günlük hayatta kullanabileceksiniz. Yine burada kitap kapağının uzantısını kullanarak istediğinizde bu alanları kapatıp kendinizi check edebileceksiniz. Bu uygulamanın amacı sizlere bu kısımlarda kullanılan kelime veya ifadeleri daha çabuk kavratmaktır.
READING (Okuma)
Okuma sayfaları ile okuduğunuzu anlama kapasiteniz artacak, etkinliklerle yazma beceriniz gelişecektir. Bu sayfalarda yer alan etkinlikler sizlerin tema ile ilgili daha geniş bir bilgiye sahip olmanızı sağlayacaktır. Burada geçen kelime ve gramer yapıları hem önceki ünitelere hem de ilgili üniteye aittir. Bu sarmal anlayış sayesinde okuma etkinliklerini yaparken kendinizdeki gelişmenin farkına varacaksınız.
EVERYDAY LANGUAGE (Günlük Dil)
Bu sayfalar İngilizce konuşulan bir ortamda kendinizi etkili bir biçimde ifade edebilmeniz için hazırlanmıştır. Burada, konuşma sırasında kullanabileceğiniz ifadeler, kullanımlar Türkçe karşılıkları ile beraber verilmiştir. Bu bölümde yer alan etkinlikleri çokça tekrar etmenizi öneriyoruz.
REVISION (Tekrar)
Tekrar bölümleri sarmal öğretim anlayışına göre kurgulanmıştır. Bir temada yer alan tekrar sayfaları kendisinden önce yer alan temalarla ilgili etkinlikleri de içermektedir. Bunun amacı önceki temalarla bağınızın kopmaması ve bilgilerinizin taze tutulmasıdır.
EXAM SAMPLE (Örnek Sınav)
Örnek sınav sayfaları hem çoktan seçmeli hem de klasik sorulardan oluşmaktadır. Bu sınavlarla öğrenme düzeyinizi ölçebileceksiniz. Yanıtlarınızı cevap anahtarından bakarak kontrol edebilirsiniz. Bu sınavlar sizleri okulunuzda yapılacak İngilizce sınavlarına da hazırlayacaktır.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktı
Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler