Ara
Satıcı Puanı: 9,9
Kitapsec.com müşterileri tarafından verilen zamanında gönderim, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre satıcı puanı hesaplanmaktadır. Değerlendirmeler son 6 ay içerisinde yapılan değerlendirme sayısını vermektedir.

Zor İnsanlarla İletişim Sizsiniz Şenay Işık Cinius Yayınları

%30
180.00 TL
126.00 TL
Bu ürün tedarik aşamasındadır
Mağaza : KitapSeç
9,9
Yayınevi / Marka : Cinius Yayınları
Yazar : Şenay Işık
ISBN : 9786257335263
Kazancınız : 54.00 TL
Kazanacağınız Puan : 126 Puan
Sayfa Sayısı : 256
Kitap Ebatı : 13x19
Bugün Ziyaret : 5 kişi bu ürüne baktı
Kargo İndirimi : 399 TL üzeri Kargo BEDAVA
Tedarik Süresi : Yaklaşık 2 İş Günü
Bu ürün size KitapSeç tarafından gönderilecektir

Zor İnsanlarla İletişim Sizsiniz Şenay Işık Cinius Yayınları

Hayatın olağan akışında, her alanda zor insanlarla karşılaşıyoruz. İstemesek de zor insanlarla gereksiz ve anlamsız çatışmalar yaşıyoruz.
Bu çatışmaları, zor insanlardan uzak durarak çözemeyiz. Çünkü insan sosyal bir varlıktır. Bütün insanların birbirine ihtiyacı vardır. İnsan ilişkilerinin en temel ihtiyacı ise anlaşılmak ve önemsenmektir.
Zor insanların daha verimli konuma gelmelerine yardımcı olabiliriz. Zor insanlardan güç alabilir ve onlara güç verebiliriz.
Zor insanları daha üretken yapabilmemiz, kurduğumuz iletişimin kalitesine bağlıdır. Ancak onların ihtiyaçlarını anladığımız ve değerli olduklarını hissettirdiğimiz zaman onların iç dünyasına girmiş oluruz. Yaşananlara onların dünyasından bakabilmemizin yolu, empati kurmaktan ve onlara daha geniş bir bakış açısıyla yaklaşmaktan geçer.
Bu kitabı okuduğunuzda zor insanlara daha olumlu yaklaşacak, onlarla birlikte yaşamaktan keyif alacaksınız. Her iki tarafın da birbirini tam olarak anladığı ve önemsediği etkin iletişim becerisi kazanacaksınız. “Zor İnsanlarla İletişim Sizsiniz”, farkındalığımızı artırarak zor insanlara daha bilgece yaklaşmanıza yardımcı olacaktır. Böylece onlarla oluşturduğunuz sağlıklı iletişimin huzurunu yaşayacaksınız.

Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler
Kategoriler