Kategoriler KPSS Kitapları Hakkımızda Yayınevleri Yazarlar Çok Satanlar Kampanyalar Yeni Çıkanlar İletişim
ARA
Yayınevi Hakkında
Akçiçek Oyuncak
Sektörde yarım asırlık deneyime sahip Akçiçek Oyuncak olarak, “Matrax Oyuncak” markamızla; eğitici, öğretici ve eğlendirici oyuncaklar üretiyoruz.

“Matrax Oyuncak” olarak ürettiğimiz oyuncakları üç yaş üzeri çocuklar ve yetişkinler severek, eğlenerek kullanıyor.

Ürünlerimiz arasında futbol ve basketbol gibi sporların oynanabileceği minyatür masa üstü/ayaklı, iç mekan/dış mekan oyuncakları yer alıyor.
Ayrıca anaokullarına yönelik eğitici oyuncak grubumuzla çocukların eğlenerek öğrenmelerini sağlıyoruz.

İstoç’ta bulunan satış mağazamızın yanı sıra Türkiye genelinde yaygın bir satış ağına sahibiz. İki ana grupta 60 farklı ürün çeşidiyle Türkiye ve dünyada önde gelen zincir mağazalarda yer alıyoruz. Piyasaya sunduğumuz tüm oyuncaklarımızı İkitelli’de 3000 m2’lik bir alana kurulu fabrikamızda üretiyoruz. Fabrikamızda yıllık üretim kapasitesi 1.100.000 adet oyuncaktır.

Sektör dinamiklerini takip etmek için ülkemizde ve yurt dışında fuarlara katılıyor, güncel teknolojileri ve yeni gelişmeleri yakından izliyoruz.

Uzak Doğu ürünlerinin hakim olduğu oyuncak pazarında tamamen yerli üretim oyuncaklarımızı “Made in Türkiye” ibaresiyle tanıtıp dünya pazarlarına sunarak ülkemizin bayrağını dalgalandırıyoruz.

Bu oyuncaklar çok Matrax!
Ürünlerimiz bayrağımız, müşterilerimiz ise markamızın en iyi temsilcileridir. Oyuncaklarımızla keyifli zamanlar geçiren her müşterimiz başarı hanemize işlenmiş bir madalyadır.
Sonuçları Filtrele
Kategoriler A-Z Ürün Saysı
BAŞA DÖN