Kategoriler KPSS Kitapları Hakkımızda Yayınevleri Yazarlar Çok Satanlar Kampanyalar Yeni Çıkanlar İletişim
ARA
Asel Yayınları
Yayınevi Hakkında
Asel Yayınları
2004 yılından bu yana yayıncılık sektöründeki deneyimiyle faaliyetlerine devam eden kuruluşumuz, tecrübeli ekibi ve tüm birikimleri ile Asel GRUP çatısı altında ve Türkiye’nin kalbi Ankara’da yayın hayatını sürdürmektedir.
Asel Yayıncılık, yayıncılık sektöründe elde etmiş olduğu geniş vizyon ile tecrübeyi harmanlayarak, yayın ağını her geçen gün genişletmektedir. Kurmuş olduğumuz organizasyon yapısı ve ilkeli çalışmaları sayesinde kısa zamanda sektörde önemli mesafe kat etmiştir.
Kuruluşumuz, sahip olduğu köklü organizasyon yapısı ve iştirakte bulunduğu sektördeki saygınlığından aldığı güç ile, yayın hayatına her geçen gün yenilikler katarak devam etmekte ve eğitim sektörünün ihtiyaç duyduğu yardımcı kaynak ve hazırlık kitapları alanında saygın ve köklü yazar kadrosu, müfredata birebir uyumlu yayınları ile eğitimi zevkli hale getirmeyi amaçlayan bir anlayış içerisinde hareket etmektedir.
Asel Grup, bu güne kadar iştirakte bulunduğu tüm faaliyet alanlarında birlikte hareket ettiği kuruluşların kazanımını da önemsemenin, esas kazanım olduğu düşüncesiyle, yayıncılık sektörüne yeni değerler kazandırmanın ideali peşinde olmuş ve olacaktır.
Sonuçları Filtrele
Kategoriler A-Z Ürün Saysı
BAŞA DÖN