Kategoriler KPSS Kitapları Hakkımızda Yayınevleri Yazarlar Çok Satanlar Kampanyalar Yeni Çıkanlar İletişim
ARA
Ayfa Basın Yayın
Yayınevi Hakkında
Ayfa Basın Yayın
Ayfa Yayıncılık 2001 yılında dini yayıncılık sektörüne yeni bir hizmet anlayışı ve kalitesi kazandırma amacı ile kurulmuş ve bugün alanının en önde gelen kuruluşu olmuştur.

Dini yayıncılığın özel bir ilgi gerektirdiğinin bilinci ile çalışmalarını sürdüren Ayfa Yayıncılık, sunduğu eserler ile halkımızın takdirini kazanmıştır. Kurân-ı Kerimler, Mealler, Hatim Cüzleri, Yasin-i Şerifler, Cevşen-i Kebirler, Elif-Ba Cüzleri ve Mevlid-i Şerif gibi eserlerimiz hem baskı kalitesi ve kullanım çeşitliliği,hem de yazımındaki akıcılık ve sadeliği ile Ayfa markasına özel bir profesyonelliğin ürünüdür.

Ayfa Yayıncılık ayrıca sahip olduğu dağıtım kanalı ile ürünlerini Türkiye`nin dört bir tarafındaki kitapevlerine ulaştırabilmektedir.

Dini Yayıncılık alanında elde ettiği tecrübeleri payaşmaya devam edecek olan Ayfa Yayıncılık, hizmet anlayışını ve kalitesini artırmayı sürdürecektir..

Misyonumuz

Müşteri taleplerini karşılamak, zamanında teslim ettiğimiz kaliteli ürünlerimiz ve güvenilir hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artıtmaktır.

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde toplumumuzun değerleri ile örtüşen, ürettiğimiz eserlerin toplumdaki seçiciliğini ve değerini bilerek bu değeri artırmak için profesyonel yönetim anlayışını benimseyen Türkiye`nin en seçkin ve lider dini yayın kurumu olmaktır.
Sonuçları Filtrele
Kategoriler A-Z Ürün Saysı
BAŞA DÖN