Kategoriler KPSS Kitapları Hakkımızda Yayınevleri Yazarlar Çok Satanlar Kampanyalar Yeni Çıkanlar İletişim
ARA
Yayınevi Hakkında
Librum Kitap Yayınları
1 Eylül 2014 tarihinde kurulan ve yayıncılık dünyasına katılan Librum Kitap, İyi Edebiyat, Herkes İçin Edebiyat mottosuyla okuyucusuyla buluştu.
Odağında edebiyat (Şiir, Öykü, Roman, Deneme) olan, fakat sanat, felsefe, sosyoloji ve tarih gibi yaşamın temel alanlarında da nitelikli yayınlar yapmayı hedefleyen Librum Kitap, insanın kadim mutluluk arayışına eşlik edecek nitelikte kitaplar sunacak okuyucusuna.
Edebiyatın markalaşmış, otoriteye dönüşmüş yazarların metinlerine sıkışmasına ve toplumun ayrıcalıklı azınlığına seslenen bir lükse dönüşmesine itirazı olan Librum Kitap, yüzünü yeni yeteneklere dönmeyi ve toplumun tamamına seslenmeyi hedeflemektedir. Kuruluş tarihi 1 Eylül Dünya Barış Günü’ne denk gelen Librum Kitap, insanın içsel çatışmaları ve toplumsal gerilimleri karşısında yaşamdan yana sağaltıcı katkı sunacak nitelikli kitaplar yayınlayacak.
Toplumun kitapla ve okumayla ilgili var olan sorunlu ilişkisini onarmayı ve güçlendirmeyi arzulayan Librum Kitap, anlaşılır, etkili ve nitelikli kitaplar yayınlayarak, gündelik hayatın ve kültürel yaşamın vazgeçilmez parçası olmayı hedeflemektedir.
Librum Kitap, yayıncılık dünyasının evrensel ölçütlerinden ödün vermeden yapacağı yayıncılıkla, okuyucusuna, “Librum Kitap yayınlamışsa iyi bir kitaptır,” dedirtecek bir güveni inşa etmeyi kendi tarihinin eşiğine koymaktadır. Böylesi bir hedefi kendisine eşik belleyen Librum Kitap, bu zorlu ve fakat bir o kadar da keyifli yolculukta okuyucusunu selamlamaktadır…
Sonuçları Filtrele
Kategoriler A-Z Ürün Saysı
BAŞA DÖN