Kategoriler KPSS Kitapları Hakkımızda Yayınevleri Yazarlar Çok Satanlar Kampanyalar Yeni Çıkanlar İletişim
ARA
Yayınevi Hakkında
Mat Kitap Yayınları
Bu topraklarda yaşayan insanlar olarak düşünmeyi ve üretmeyi her şeyin temeli olarak algıladığımız için özellikle düşünsel çaba ve edebi estetik içeren yayınları, birlikte düşünmenin ve üretmenin en önemli unsuru olarak görüyoruz.

Yayıncılığın bilinen zorluklarına karşı, dünyadaki teknolojik gelişmelere paralel artan imkânlar, yayın sektörünün teknik zorluklarını belirli ölçüde giderirken, yayıncıların tek muhatapları olan okurla aralarındaki mesafe kısalıyor.

Amacını, insan bilincini inşa edecek en önemli unsur olan nitelikli eserleri o eserlere ihtiyaç duyan okurla buluşturmak şeklinde özetleyen Mat Kitap, okuma eyleminin seçkin bir eylem olması için gereken toplumsal yapının kurulmasında pay sahibi olmak için kitap yayınladı.

Metamorfoz Yayıncılık olarak 2010 yılı başında Okur Kitaplığı yayın konsepti ile başladığı yayıncılık kulvarına Okur Akademi konsepti ile devam etmiş ve ardından Mat Kitap konseptini ortaya koymuştur. İyi kitapların varlık kazanacağı Mat Kitap konseptinde geniş okur kitlelerine ulaşılması hedeflenmektedir.
Sonuçları Filtrele
Kategoriler A-Z Ürün Saysı
BAŞA DÖN