Kategoriler KPSS Kitapları Hakkımızda Yayınevleri Yazarlar Çok Satanlar Kampanyalar Yeni Çıkanlar İletişim
ARA
Yayınevi Hakkında
Minik Ada Yayınları
* Yayıncılık uzmanlık gerektirir. 1984’ten bugüne gelen tecrübeyi sürdürüyoruz.
* Kaliteli iş, kaliteli ekipten çıkar. Çocuk yayıncılığına başladığımız ilk günden itibaren alanlarında söz sahibi olan, donanımlı ve uzman editör, illüstratör, pedagog ve ressamlarla çalışıyoruz. Pek çok çalışanımız uzmanlık alanlarında akademik çalışmalarına devam etmekte. Aynı şekilde Kültür yayıncılığına da bu anlayışımızı taşıdık. İyi iş yapmak, paylaşmakla mümkündür. Kimseye ait olmayan herkesin başarısıdır. Biz bunun farkındayız.
* İnsan için çalışmak titizlik gerektirir. Her kitabımız, pedagojik uygunluk, yaşayan Türkçeye, müfredata uygunluk, kültür dünyamıza uygunluk bakımından farklı uzmanlar tarafından özenle denetlenir. Bir kelime bazen her şeyi değiştirir. Biz bunun farkındayız.
* Okuyucu yorumu ve geri bildirimi değerlidir. Bize ulaşan tüm okuyucu yorumları gündeme alınır ve editörlerimiz tarafından değerlendirilir. Yayın kurulunda onaylanan değişim ve düzeltmeler mutlaka bir sonraki baskıda dikkate alınır. Okuyucusu olmayan kitabın sözleri işitilmez. Biz bunun farkındayız.
* Her çocuğun/insanın kitap okuma hakkı vardır. Bunun için Erdem Yayın Grubu olarak maliyetlerimizi kontrol altında tutup bütün çocuklar, gençler ve yetişkinler için uygun fiyatlı kitaplar üretiyoruz. Okumak çocukken başlar. Biz bunun farkındayız.
* Geleceğin yazarlarına fırsatlar sunulmalıdır. Pek çok yeni yazarın çalışmalarını değerlendirerek Türk edebiyatına kazandırdık. İlk kitapları bizim markalarımızla çıkan bir çok yazarımızı bugün biz de gururla takip ediyoruz. Bugün tarihin yönünü değiştiren edebiyatçıların dün kimse farkında değildi. Biz bunun farkındayız.
*Pek çok yayıncıya ilham kaynağı olduk. Şimdi, kültür yayınları hamlesiyle yayıncılığın bu zorlu alanında da iyi kitaplar üretmeye talibiz. Mevcudun ötesinde, görüş ve fikir ayrımı gözetmeksizin, kutsal olan değerlerin farkındalığı ilkesinden kopmadan, geleceğin dünyasına dair söylenecek sözleri, kelimeleri birleştirmek, fikrin nüvesi kelimenin dünyasında bir kez daha yol almak üzere harekete geçiyoruz.
Sadece yeni olmak için değil en yeni ve en iyi fikirlerin, tezlerin, projelerin, stratejik yol haritalarının, insanlara değin ve insan olmaya özgün bütün nitelikli çalışmaların ses bulacağı, ağırlanacağı ev sahibi olmaya niyetleniyoruz.
Erdem Yayın Grubu farkındalığın yolunda ilerliyor: Erdemli olmanın farkındalığı.
Çünkü okumak yaşamaktır.
Sonuçları Filtrele
Kategoriler A-Z Ürün Saysı
BAŞA DÖN